Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne söyliyeyim ya her şey ortada.

Bir tarafta Shanks'ı çizen adam var diğer tarafta yengeç :oleyo2:
Herhalde senin ayarlar karıştı? :D Ace'in boğulacak olmasına sebep olan Teach, daha güçlü bir haldeyken Luffy'e karşı oldu.:D Herhalde yazdığımı okumuyon.

Ace bir darbeyle boynu kırılacak gibi olan adam. O Ace'i yenen Teach sonrasında Luffy'i alıp asfalta sokuyor. Asfalta soktuğu Luffy 2 dakka önce zehirli bir haldeyken ölecek durumdaydı. Neredeyse 1 gün boyunca zehri vücuttan atmakla uğraşan Luffy gelip Teach karşılaşıp boynu kırılacak gibi olmuyorsa, orda bir duracan.:D

Herhalde senin ayarlar karıştı? :D Ace'in boğulacak olmasına sebep olan Teach, daha güçlü bir haldeyken Luffy'e karşı oldu.:D Herhalde yazdığımı okumuyon.
Okunacak bir tarafın yok neyini okuyayım kendine göre çeviriyorsun xD

Mesela Ace'nin nasıl öksürdüğü falan sana video haliyle gösterilmiş, anlatımından yola çıkarsam :oleyo2:

Sırtına vuruldu şöyle oldu, kendi fantazini ekle, ondan sonra Luffy'i yere çaldı ama bir şey olmadı :hhh:

En son terlemeler ve kasmalarla beraber yengeç Reis halletti seni, bundan sonra yengeç reisle daha çok karşı karşıya geleceksin :flaugh:

Son düzenleme:
Okunacak bir tarafın yok neyini okuyayım kendine göre çeviriyorsun xD

Mesela Ace'nin nasıl öksürdüğünü falan sana video haliyle gösterilmiş, anlatımından yola çıkarsam :oleyo2:

Sırtına vuruldu şöyle oldu falan, kendi fantazin ondan sonra Luffy'i yere çaldı ama bir şey olmadı :hhh:

En son terlemeler ve kasmalarla beraber yengeç Reis halletti seni, bundan sonra yengeç reisle daha çok karşı karşıya geleceksin :flaugh:
Bak yorumumda ne demişim orda neyden bahsetmişsin. Ferit yazdığım şeyler okumayacaksan tartışmanın bir anlamı yok.

Bak yorumumda ne demişim orda neyden bahsetmişsin. Ferit yazdığım şeyler okumayacaksan tartışmanın bir anlamı yok.
Gene fantazilerini yazıyorsun Hasan, Ace'nin oradaki dövüşü bir saatlik değil, dövüşün büyük kısmı da gösterilmedi. Luffy'nin yere gömülmesinin Ace'ye gelen darbeden daha etkili olduğunu iddia etmen de tamamen senin olayları kendine göre yorumlama sanatının başka bir tezahürü.

Kısaca senin gibi yok şunun sırtına vurdular bu tepkileri verdi, yok Zoro terlemiş, damarları çıkmış ortaya şöyle böyledir olayı bu bölümle Yengeç Reis sayesinde benim için tarihe karıştı.

Eğer çok terleyen, sıkılan, acı çeken, kasılan birini görmek istiyorsan Yengeç Reis vs Luffy'e bakabilirsin.

Gene fantazilerini yazıyorsun Hasan, Ace'nin oradaki dövüşü bir saatlik değil, dövüşün büyük kısmı da gösterilmedi. Luffy'nin yere gömülmesinin Ace'ye gelen darbeden daha etkili olduğunu iddia etmen de tamamen senin olayları kendine göre yorumlama sanatının başka bir tezahürü.

Kısaca senin gibi yok şunun sırtına vurdular bu tepkileri verdi, yok Zoro terlemiş, damarları çıkmış ortaya şöyle böyledir olayı bu bölümle Yengeç Reis sayesinde benim için tarihe karıştı.

Eğer çok terleyen, sıkılan, acı çeken, kasılan birini görmek istiyorsan Yengeç Reis vs Luffy'e bakabilirsin.
Sahneleri al aç bak. Hangisi daha iyi izlenimi veriyor ortada. Bu arada dövüş ne kadar sürdü felan bilmiyoruz. Gördüğümüz ilk şey tek darbe ile boynu kırılacak gibi olan bir adam olduğuydu.

Bu arada ben bu konuları tartışmıyordum ki? Ace için adamdır dedirler ben de hayır böyle böyle yapan kişiye adam denmez dedim. Sen ona bir cevap veremediğin için durumu saptırmaya çalıştın. Ona rağmen yine de cevap verdim onda da bu sefer cevap veremediğin için bazı yorumları görmezden geldin. Güzel taktik vallaha.:D

Sahneleri al aç bak. Hangisi daha iyi izlenimi veriyor ortada. Bu arada dövüş ne kadar sürdü felan bilmiyoruz. Gördüğümüz ilk şey tek darbe ile boynu kırılacak gibi olan bir adam olduğuydu.

Bu arada ben bu konuları tartışmıyordum ki? Ace için adamdır dedirler ben de hayır böyle böyle yapan kişiye adam denmez dedim. Sen ona bir cevap veremediğin için durumu saptırmaya çalıştın. Ona rağmen yine de cevap verdim onda da bu sefer cevap veremediğin için bazı yorumları görmezden geldin. Güzel taktik vallaha.:D
Ona niye cevap vereyim sen istiyorsun ki hep aynı şeyleri tekrarlayalım :D

İyi iyi en azından sırtına vurmaya yaslanmıyorsun :hhh:

Bir yengeç nelere kadir böyle :ehe:

Ona niye cevap vereyim sen istiyorsun ki hep aynı şeyleri tekrarlayalım :D

İyi iyi en azından sırtına vurmaya yaslanmıyorsun :hhh:

Bir yengeç nelere kadir böyle :ehe:
Onu tartıştık geçti zaten. Ki ona karşı da cevabımı verdim. Yengeç Reyiz'den yola çıkman anlamsız çünkü bu Yengeç Reyiz'in Ace'e neler yapıp yapmayacağını bilmiyoruz. Oysa ben sana ortak bir şeyden bahsediyorum o da ''Teach''. Teach daha güçsüzken Ace'e bunu yapıyorken daha güçlü bir durumda aynısını Luffy'e yapamıyor. Bak burdan sana ortak paydadan sonuca nasıl çıkılır onu gösterdim.:D Neyse aynı şeyleri tartışmaktan bıktım.

Benim ilk yorumumda da dediğim gibi Ace'in son çıkan roman ile adamlık iddiasına ağır bir darbe inmiştir.

Onu tartıştık geçti zaten. Ki ona karşı da cevabımı verdim. Yengeç Reyiz'den yola çıkman anlamsız çünkü bu Yengeç Reyiz'in Ace'e neler yapıp yapmayacağını bilmiyoruz. Oysa ben sana ortak bir şeyden bahsediyorum o da ''Teach''. Teach daha güçsüzken Ace'e bunu yapıyorken daha güçlü bir durumda aynısını Luffy'e yapamıyor. Bak burdan sana ortak paydadan sonuca nasıl çıkılır onu gösterdim.:D
O senin hikayen tamamen, kendi kurgun. Böyle böyle oldu diyorsun, kurgunu değiştiremem sonuçta böyle devam et. Yengeç Reis nasıl da terletti seninkini baya kasılmış olması lazım :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık