Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay canına ne büyük bir güç ölçme yöntemidir bu, üç kişi mutfaktayken biri diğerinin sırtına vuruyor :hhh:

Bence buradan yola çıkarak sadece güç ölçmeyelim boşa gitmesin, görelilik kuramına falan da geçelim :hmm:
Tabi canım diyelim ki WB mutfakta. Nami geldi sırtına azıcık sertçe vurdu.:D WB'nin gözlerinin aklına kaçmasını ve boğulacak gibi olması çok normal olur. Ben de şaşırmazdım orda.:D

Tabi canım diyelim ki WB mutfakta. Nami geldi sırtına azıcık sertçe vurdu.:D WB'nin gözlerinin aklına kaçmasını ve boğulacak gibi olması çok normal olur. Ben de şaşırmazdım orda.:D
Sen bu örnekle devam et Reis, benim hoşuma gidiyor şahsen, haklısın çok büyük bir seviye belirleme sahnesi :good:

Sen bu örnekle devam et Reis, benim hoşuma gidiyor şahsen, haklısın çok büyük bir seviye belirleme sahnesi :good:
Hoşuna gitti mi örnek?:D Bence gayet açık Mangaka Teach'in seviyesini göstermek için Ace'i kullanmış. Bu sayede Ace'in ne kadar geliştiğini de vurgulayacak olmuş. 2 yıl sonra ne gördük? :D Bu sefer boğulacak gibi olmadı, boynu kırılacak gibi oldu. Büyük gelişme var.:D

Hoşuna gitti mi örnek?:D Bence gayet açık Mangaka Teach'in seviyesini göstermek için Ace'i kullanmış. Bu sayede Ace'in ne kadar geliştiğini de vurgulayacak olmuş. 2 yıl sonra ne gördük? :D Bu sefer boğulacak gibi olmadı, boynu kırılacak gibi oldu. Büyük gelişme var.:D
Şaka yapıyorsun değil mi ? Bu şaka olmalı herhalde, hani birinde yemek yerken vuruyor sırtına Ace'nin, diğerinde tutup doğrudan yumruk falan atıyor hani arada bir fark falan olması gerekiyor, yumruk atarken haki kullanmış olabilir bir sürü başka etken var değil mi ? Tüm bunları tuhaf tuhaf bir şekle koyup, kendine göre yorumlayıp kafandaki güç seviyelerini bize mantıklı diye sunmaya çalışmıyorsundur :artiz:

2 - Ace adamın yanında gelişiyor ama çok fazla değil.Denizde tek başına ilerlerken gerçekleştireceği gelişimi gösteremiyor.Zaten beyazsakala gelirken bir shichibukai gücünde.Bunun üzerine çok fazla koyamıyor.Mangaka öyle istediği için doğrudan beyazsakalın karşısına çıkıyor potansiyelini heba ediyor.
Op için en büyük üç güç; meyve, fiziksel güç, haki.
Haki nasıl serpiliyor? @Master of Puppets ’in kontrol edilen efsane çevirisinden de hatırlanacağı üzere ciddi rakiplerle karşılaşınca, zor durumlarda kalınca vs.
Ace WB ile karşılaştığında önceden haki açmış.
WB ayarında bi adama en az yüz kere saldır, dayak yedikten sonra seni toparlayıp iyileştirsinler ve sen yine ve yine saldır ama WB ile uğraşıyor olmama rağmen az geliş.

Peki, tamam. :hhh:

Not: Shinchibukai gücü mü dedin sen bi de? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık