Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmdi Wano'yu bu soysuz köpeklerden geri alma vaktidir. Savulun bre gafiller! Roronoa Ryuma'nın soyundan gelme Roronoa Zoro hakkı olan tahtı almaya geliyor.

Keferenin ihanet çemberine girmiş, binbir türlü hile ile başa geçmiş hain shogun ve köpeklerini bertaraf ettik. Ancak dışarıda bunca fitne ve yılanın başı hala duruyor. Toplanın gardaşlarım imdi vakit öcümüzü alma vaktidir. Sıra Kaido'da!
Roronoa Ryuma'yı bekleyen tek ben değilim yani. Yakışıyor reise.

İmdi Wano'yu bu soysuz köpeklerden geri alma vaktidir. Savulun bre gafiller! Roronoa Ryuma'nın soyundan gelme Roronoa Zoro hakkı olan tahtı almaya geliyor.

Keferenin ihanet çemberine girmiş, binbir türlü hile ile başa geçmiş hain shogun ve köpeklerini bertaraf ettik. Ancak dışarıda bunca fitne ve yılanın başı hala duruyor. Toplanın gardaşlarım imdi vakit öcümüzü alma vaktidir. Sıra Kaido'da!
Bak adaş sen böyle atınca, içim bir tuhaf oldu. Op'de atın eksikliğini hissettim. Zoro'ya acayip yakışırdı. Şeytan meyvesi ve acayip boyda insanlar olunca at eksik kalıyor.

Bak adaş sen böyle atınca, içim bir tuhaf oldu. Op'de atın eksikliğini hissettim. Zoro'ya acayip yakışırdı. Şeytan meyvesi ve acayip boyda insanlar olunca at eksik kalıyor.
'At ile avrat yiğidin bahtına' demişler adaş. Zoro Wano'dan önce tahtını, sonra avradını, en sonda atını alıp zaferle çıkar inş. Ben şuana kadar seride sadece 3 tane at hatırlıyorum.
1-Cavendish'in atı Farul
2-Gan fall'in pegasusa dönüşen eşeğe benzeyen şey
3-Doctor Q'nun yine eşeğe benzeyen atı
Roronoa Ryuma'yı bekleyen tek ben değilim yani. Yakışıyor reise.
Aslında buradaki çoğu kişi Ryuma'nın Zoro'nun atası çıkacağını tahmin ediyor

Son düzenleme:
Ben isterim. Az da Zoro'ya torpilli desinler xD

Bu arada
Soy sop umurumda olmaz normalde ama Ryuma başka. Onu isterim.

Biraz yanlış olmuş gibi. Karakterleri temsil eden şeyler mi, değer verdikleri şeyler mi, yetenekleri mi? Karışık olmuş. Mesela Luffy'de hasır şapka, Robin'de kitap falan olsa daha iyi olurmuş.

Soy sop umurumda olmaz normalde ama Ryuma başka. Onu isterim.

Biraz yanlış olmuş gibi. Karakterleri temsil eden şeyler mi, değer verdikleri şeyler mi, yetenekleri mi? Karışık olmuş. Mesela Luffy'de hasır şapka, Robin'de kitap falan olsa daha iyi olurmuş.
Hemen değiştirelim. :/

Bence bundan sonraki arklarda genel bir "?" başlığı açalım. Ark başından itibaren ark dahilinde önümüze koyulan merak unsurlarını birer birer yazalım. Örneğin: Dressrosa'da Zoro'nun kılıçlarını kim çaldı? Bu soru ark içinde cevaplanırsa üzerine çizik atarız; cevaplanmadıysa ucunu açık bırakırız; zira daha sonra açıklanabilir. Bununla birlikte ima edilen gerçeğin mantık dışı bir şekilde cevaplandığını görmemiz halinde merak unsuru olan soruyu kırmızı renge boyayarak, "Oda sıvadı." diyebiliriz ve bu şekilde belirlenebilecek olan kuralları netleştirdikten sonra da arkın bitmesi ile birlikte arkı daha objektif bir şekilde değerlendirebiliriz. Bununla birlikte bu tür bir inceleme tüm arklara uygulanabilir fakat ben bu tür bir şeyle şahsen uğraşmam. Seriye daha fazla vakit harcamak isteyen kişiler için uygulanabilecek olan güzel bir uğraş olabilir diye düşünüyorum.
Güzel fikir, keşke olsa. Tek kişinin yapmasına da gerek yok, konuya eklenen şeyleri sadece konu sahibi üretmeyecek sonuçta. Aklına birşey takılınca konuya yazabilir isteyen, birikince de ilk mesaja eklenir dediğin gibi. Vs konularından daha yararlı duruyor.

Güzel fikir, keşke olsa. Tek kişinin yapmasına da gerek yok, konuya eklenen şeyleri sadece konu sahibi üretmeyecek sonuçta. Aklına birşey takılınca konuya yazabilir isteyen, birikince de ilk mesaja eklenir dediğin gibi. Vs konularından daha yararlı duruyor.
Ben sadece kim kimi düver konularını görmek istiyorum forumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık