Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saniye 0:40-0:45 arası. Bu sesin zamanında Kaido'ya ait olduğu söyleniyordu. Ee malum Kaido'nun Wano'da olduğunu ve ne yaptığını biliyoruz. Yüksek ihtimal bu ses Kaido'nun ilk sesi.

Şu sesin tokluğuna ve kalitesine bakar mısınız ya. Şuan ki sesi de çok iyi ama keşke bu ses tonuyla devam etseydi.

Kanka genelde yüzü gösterilmeyen karekterlerin seslerini de bir gizemli yapıyorlar bunu her anime de fark ediyorum Karakter ortaya çıktıktan sonra ona bir seslendirme adamı buluyorlar :D ordaki mevzu da öyle 1 sn lik ses için seslendirme yapan adamı sahneye getirmek çok saçma olur :D

Kanka genelde yüzü gösterilmeyen karekterlerin seslerini de bir gizemli yapıyorlar bunu her anime de fark ediyorum Karakter ortaya çıktıktan sonra ona bir seslendirme adamı buluyorlar :D ordaki mevzu da öyle 1 sn lik ses için seslendirme yapan adamı sahneye getirmek çok saçma olur :D
Ya orası öyle de şu sesin tokluğuna, kalitesine, güzelliğine bir bakar mısın. Tam Kaido babaya yakışır bir sesti. Sağlık olsun. Kurama'nın ses de iyidir :D

Ya orası öyle de şu sesin tokluğuna, kalitesine, güzelliğine bir bakar mısın. Tam Kaido babaya yakışır bir sesti. Sağlık olsun. Kurama'nın ses de iyidir :D
Adamın yüzünü gören korkuyor Şekil A Bizim süper novalar, Kaido'nun bu şekilde sesini de duysalar çığlık atarlar yada H.Haki basmış gibi bayılırlar :D Kaido orda H.Haki basıyor sanki Kid bile zor yerinde durdu.

Adamın yüzünü gören korkuyor Şekil A Bizim süper novalar, Kaido'nun bu şekilde sesini de duysalar çığlık atarlar yada H.Haki basmış gibi bayılırlar :D
Ahahaha aynen :D Ah be eğer bu ses olsaydı var ya bu fiziğiyle/tasarımıyla birlikte en dehşet anime karakteri olurdu Kaido baba. :D Büyük fırsatı tepmiş bu Toei :(

Karasu'nun adı 738. anime bölümünde açıklanmış. Yani adı önceden belliymiş. Ayrıca ses sanatçısı da belli ama anime de sesini duyup duymadığımızı bir an hatırlayamadım. Şuradan kontrol ettim de gerçekten sesi varmış adamın.

Ben bu sesi hatırlıyorum ama o zaman Karasu ile tanışmamıştım. Belki de ondan İnsan yüzünü görmeyince bilemiyor orda olduğunu :D

Beyler devrimci koltuklarından birinin Bon-Chana ait olma ihtimali varmıdır yoksa öldüğü kesin bilgimidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık