Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'nin anayıda indirecek misin? dediğinde aldığı cevaba karşılık '' epey uzak bir geleceği görüyorsun '' deyişi ile ben artık emin oldum ki sağ kollar ile kaptanları arasındaki güç farkı az buz değil.

Ayrıca bu laf Luffy vs Bigmom'un olacağına işaret gibi.

Dövüşleri Balıkadam adasında olup Shirleyin kehanetini de gerçekleştirecek. Yıkılacaktır BAA.
Bunu bağlaması zor. Malzeme için bile hemen ada yok eden kadın, kendisine bu kadar zarar veren adamın "Kendi bayrağımı dikeceğim." dediği adayı dümdüz eder. Fakat bizimkiler o sırada kim bilir nerede olacaklar. Reverie mi? Wano mu? Ne ara yetişecekler de kurtaracaklar? Bu iş burada bitebilir. Biterse de daha iyi olur. Mom bayılırsa Smoothie, Daifuku falan hallolur. Mangakanın sonradan ısıtıp tekrar karşımıza çıkarması okuyucu açısından da çok etkileyici olmaz. Göreceğimiz kadar gördük elemanları.

Katakuri'nin anayıda indirecek misin? dediğinde aldığı cevaba karşılık '' epey uzak bir geleceği görüyorsun '' deyişi ile ben artık emin oldum ki sağ kollar ile kaptanları arasındaki güç farkı az buz değil.

Dövüşleri Balıkadam adasında olup Shirleyin kehanetini de gerçekleştirecek. Yıkılacaktır BAA.
Bencede bu arc da big mom bir sekilde inmeliydi. Bu sekilde neye baglayacaklar olayı??
Luffy ordan burdan flashbackle power up alacagı yerde big mom icin alsaydı hic yoktan bana yeterdi. Hem big mom sevmedigim icin böle diyorum hem de luffynin bu kadar pasif sekilde katakuriyi yenmesinden dolayı.

Aralarında ki uzaga bakma olayı güzel hedefler amaclar cok iyi ama neden böle bir arc yasadık gercekten. Muhtemelen kaido icin hazırlık yasadık ya neyse

Gördüm. Viz ilk 3 Color Walk'ı omnibus şeklinde çıkaracak onun haberi. Daha önce Color Walk 1 ve 2'nin İngilizce versiyonu çıkmıştı, geri kalanını çıkarmamıştı. Daha sonra 3. Color Walk'ı da çıkaracaklarını duyurmuşlardı ama sanırım bundan vazgeçtiler, ilk 3'ü birleştirip çıkarıyorlar. Kalan Color Walk ciltlerini de bu şekilde birleştirip çıkarmayı düşünüyorlar gibi görünüyor.

Ben olacağını sanmıyorum, lafın gelişi gibi geldi bana. Kaido'dan sonra geri dönüp mü alacak bm'yi, yoksa kaido ve shanks'ı alıp mı veya Teach'ten sonra mı. Pek mantıklı gelmiyor.

Şöyle bir şey olabilir, büyük savaş için big mom ile görüşmeye gidebilir luffy, burada bir güç denemesi yapabilirler belki.

Kaido bile muhtemelen bir kerede inecekken neden BM'yi 2 kere işlesin Oda ? Eğer BM için geri dönülecekse bu arcın amacı ne ? O zaman bu arcın tek amacı Sanji'nin geçmişini anlatmak olur ki bu da yeterli bir neden değil bence.BM oluşumunun sonunun geldiği açık.Oda en baştan beri BM'yi bizimkilerin indirmeyeceğine karar vermişti.Fakat bir yonko gibi zirve oluşumlardan birini bize(okuyuculara) tanıtmadan aradan çıkaramazdı.Bu yüzden Oda Sanji'yi bahane ederek bizimkileri BM ile muhattap etti.Sonucunda da doğal olarak biz BM'yi ve oluşumunu görmüş olduk.Daha önce yazmıştım da tekrar yazayım.Bence bu arcın amacı şunlar:

1-Yukarıda dediğim gibi BM'yi bizimkiler indirmicekti ama Oda bu oluşumu tanıtmalıydı.Yani Sanji bahanesiyle BM'yi ve oluşumunu tanımış olduk.
2-Sanji'nin geçmişini gösterdi.
3-Raftel için gerekli olan kitabelerden birini ele geçirdik.
4-Luffy'e Kaido öncesi zorlu bir rakip çıkartarak(Katakuri) p-up verdi.

Bence Oda bu arcı bu amaçla çizdi.Ve şimdi de amacına ulaştı.Yani BM'nin de oluşumunun da misyonu tamamlandı.Artık inebilirler.Ha tabii bunu dediğim gibi bizimkiler yapmıcak.Çok yüksek ihtimalle adaya başkaları gelip indirecek ki benim favorim Teach.Tabii biz nasıl indiğini görmeyiz.Anca başka bir arc sonu dünyadan haberleri alırken öğreniriz.

Kaido bile muhtemelen bir kerede inecekken neden BM'yi 2 kere işlesin Oda ? Eğer BM için geri dönülecekse bu arcın amacı ne ? O zaman bu arcın tek amacı Sanji'nin geçmişini anlatmak olur ki bu da yeterli bir neden değil bence.BM oluşumunun sonunun geldiği açık.Oda en baştan beri BM'yi bizimkilerin indirmeyeceğine karar vermişti.Fakat bir yonko gibi zirve oluşumlardan birini bize(okuyuculara) tanıtmadan aradan çıkaramazdı.Bu yüzden Oda Sanji'yi bahane ederek bizimkileri BM ile muhattap etti.Sonucunda da doğal olarak biz BM'yi ve oluşumunu görmüş olduk.Daha önce yazmıştım da tekrar yazayım.Bence bu arcın amacı şunlar:

1-Yukarıda dediğim gibi BM'yi bizimkiler indirmicekti ama Oda bu oluşumu tanıtmalıydı.Yani Sanji bahanesiyle BM'yi ve oluşumunu tanımış olduk.
2-Sanji'nin geçmişini gösterdi.
3-Raftel için gerekli olan kitabelerden birini ele geçirdik.
4-Luffy'e Kaido öncesi zorlu bir rakip çıkartarak(Katakuri) p-up verdi.

Bence Oda bu arcı bu amaçla çizdi.Ve şimdi de amacına ulaştı.Yani BM'nin de oluşumunun da misyonu tamamlandı.Artık inebilirler.Ha tabii bunu dediğim gibi bizimkiler yapmıcak.Çok yüksek ihtimalle adaya başkaları gelip indirecek ki benim favorim Teach.Tabii biz nasıl indiğini görmeyiz.Anca başka bir arc sonu dünyadan haberleri alırken öğreniriz.
Bence Bm ve Kaidoyu Luffy indirecek Shankside Teach indirir böylece ikisi de ikişer tane yonkou indirmiş olur Luffyde Teachi yenince öne geçmiş olur.

Bence hiç tahmin etmediğimiz olaylar olacak. Sabody den bizimkiler Baa ya gidecekti ama sonra bütün tayfa dağıldı ve 2 sene ara oldu. Bunu kimse tahmin edememişti yani bana kalırsa hiç tahmin edemeyeceğimiz olaylar olacak.

Bence Bm ve Kaidoyu Luffy indirecek Shankside Teach indirir böylece ikisi de ikişer tane yonkou indirmiş olur Luffyde Teachi yenince öne geçmiş olur.
Teach Shanks'ı indirince nasıl 2 yonko indirmiş oluyor ? WB'yi kastediyorsan tam indirme diyemeyiz.Dolaylı yoldan indirdi diyebiliriz belki.Ama bende bu ikisinin 2 yonko indireceğini düşünüyorum.Ama benim dediğim senin gibi olmuyor.

Luffy Kaido ve Teach'i(Bu seri sonu tabii) indirecek.
Teach Shanks ve BM'yi indirecek diye tahmin ediyorum.

Bigmom işlendi bittiden ziyade kapanmamış hesap gözüyle bakılan biri gibi duruyor.
Luffy’nin Kaido ‘dan sonra senin için geleceğim deyişi , Katakuri ‘nin özellikle Ana ile dövüşecek misin değişi ve Luffy’nin net cevabı , Shirley ‘in kehaneti ve Balıkadam adasındaki durum Luffy ile Bigmom ‘un kapışma durumunun olacağını düşündürüyor bana .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık