Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız fark ettin mi.Kid ve Acein hikayesi nerdeyse aynı.Ikisi de yeni dünyaya zirve çaylaklar olarak giriyor ikisinin de sonu yonkouya esaret ile bitiyor.Tek fark Ace sonradan kararını değiştirip kendisi zirveye çıkmak istemiyor.Kid ise hep zorveyo hedefliyor.O yüzden seni de Kidin saflarına alalım yavaştan.
Onu da harcayacaktır, Op'de hiçbir delikanlılık cezasız kalmaz. Ben Kid'i severim. Law gibi omurgasız olacağına Kid gibi hapiste olsun. Shanks çok ballı, ölecekti ama Kaido engel oldu.

Ayıpsın, zamanı gelince doğru safa geçeriz. Psikopat kaç kişi kaldı?:D Tek isteğim Lufy ile yancı olmasın. Kendi dikine gitsin, gerekirse ölsün. Biz onu kalbimizde yaşatırız. Shanks'ın kelleyi de getirirse tadından yenmez.
Şenksi biri mutlaka kesecek de bu Kid olmaz.Ya Saka olur ya da Teach.Olur da defterini Luffy dürerse şenksin fanı olurum Luffynin :D

Law gibi olacağına ölür daha iyi.

Kid Ace'in yonko potansiyeli olan hali önüne gelene meydan okuyor.Çevresi kötü olmasa kendi bildiğini okurdu wb karşısına çıkan croco misali Shanks'e ulaşırdı.Hep şu killer bozuntusu yüzünden yok ittifak yapalım vs gördük sonra ittifağı muhtemelen adamı sattılar.Kid yeni kızıl saç olacak basamakları tırmanırken aklını çeldiler kolaya kaçtılar.Luffy shabondyde bakıyordu mal gibi ödülü benden yüksek diye şaştı benden güçlüsü varmış diye :D öyle bakış attı.

Kid Ace'in yonko potansiyeli olan hali önüne gelene meydan okuyor.Çevresi kötü olmasa kendi bildiğini okurdu wb karşısına çıkan croco misali Shanks'e ulaşırdı.Hep şu killer bozuntusu yüzünden yok ittifak yapalım vs gördük sonra ittifağı muhtemelen adamı sattılar.Kid yeni kızıl saç olacak basamakları tırmanırken aklını çeldiler kolaya kaçtılar.Luffy shabondyde bakıyordu mal gibi ödülü benden yüksek diye şaştı benden güçlüsü varmış diye :D öyle bakış attı.
Shanks hangi basamağı tırmandı acaba ? Kimle kapıştı ? Çok merak ediyorum WB ile kapışmamış ee diğer yonkoularla kapıştı mı ? Kaido'yu yenen 7 kişiden biri Shanks mı ? Bu yonkoular Shanks geldiğinde karşısına çıktılar mı ?

Teach yonkou oldu mesela kimle kapıştı da oldu ? Marco ve Vista ile :oleyo2:

Boş işler, çok boşluk var umarım ilerde doldurur :artiz:

Shanks hangi basamağı tırmandı acaba ? Kimle kapıştı ? Çok merak ediyorum WB ile kapışmamış ee diğer yonkoularla kapıştı mı ? Kaido'yu yenen 7 kişiden biri Shanks mı ? Bu yonkoular Shanks geldiğinde karşısına çıktılar mı ?

Amirallere sıra dayağı atmış shanks halk bakmış imparator bu demiş.:D

Mesela BB Marco'yu falan yendikten sonra Yonkou denilmeye başlıyor. Eğer öncesinde bu tip bir yapı varsa Yonkou diye. Shanks muhtemelen bu kişiyi indirip almıştır koltuğu yoksa öyle Yonkou demez halk. Bir şey yapmış belli yani WB'nin sözlerinden az çok belli oluyor bu.

Kid seride önemli bir rol oynayacaktır ama BM nin komutanlarından birini alamaması beni hayal kırıklığına uğrattı. Bu yüzden kid den çok urogue azmanını merak ediyorum. Kid de croco gibi önüne gelene korkmadan dalanlardan. Birçok ortak yönleri var ikisinin farkları tecrübe ve güç. Croconun daha güçlü olduğunu düşünüyorum şahsen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık