Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reddit'e düzenli bakıyorum, hiç görmedim. Hangi yazı?
Az önce okudum ve şimdi arıyorum bulamıyorum :/

Luffy'nin mızrağın kopartıp geçtiği yerdeki derilerini uzatıp ip gibi birbirine bağlayarak kan kaybını durduruyor ama güçten düşmüş halde, Katakuri'den yediği son bi darbeyle yere yığılıyor ve kalkamıyormuş.

Yazan buydu.

Luffy'nin mızrağın kopartıp geçtiği yerdeki derilerini uzatıp ip gibi birbirine bağlayarak kan kaybını durduruyor ama güçten düşmüş halde, Katakuri'den yediği son bi darbeyle yere yığılıyor ve kalkamıyormuş.
Oha bu gerçekse benim teorim tuttu bende aynısını söyledim ya kendisini şişerecek yama yapacak yadi haki ekleyecek demiştim bu gerçekse teorim tuttu.

Az önce okudum ve şimdi arıyorum bulamıyorum :/

Yazan buydu.
Kördüğüm atmış öyle mi? Ahaha :D

Mangaka kendi ana karakterine yapabileceği en büyük kötülüğü yapmak istiyorsa buyursun versin ölümsüzlüğü. :D Arkadaşları ölecek ve Luffy yaşayacak öyle mi? Cehennem azabı resmen.
Bak bu açıdan hiç düşünmemiştim.:D Ama o ameliyat her türlü uygulanacak birine ya.Bütün teoriyi çökerttin tebrikler.:/

En fazla ne olabilir ki Luffy'ye. Galeyana gelmeyin.
Ölecek hali yok. Ancak şu ana kadar hiç Luffy'nin kaybettiği bir savaşın sonuçlarını okumadık. Yani demek istediğim Luffy böyle önemli bir versusta kaybedip tutsak düşmedi mesela.

Gerçi Luffy'nin kaybetmesi demek bu arc'ın uzaması anlamına gelir.

Ama kazanacağını da sanmıyorum, en iyisi Luffy geleceği görmeye başladığı gibi tüysün gitsin.

Ölecek hali yok. Ancak şu ana kadar hiç Luffy'nin kaybettiği bir savaşın sonuçlarını okumadık. Yani demek istediğim Luffy böyle önemli bir versusta kaybedip tutsak düşmedi mesela.

Gerçi Luffy'nin kaybetmesi demek bu arc'ın uzaması anlamına gelir.

Ama kazanacağını da sanmıyorum, en iyisi Luffy geleceği görmeye başladığı gibi tüysün gitsin.
Zannetmiyorum. Bende başta Kata'nın Luffy'i alacağını düşünüyordum ama şu anda bence Luffy power up alarak indirecek Kata'yı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık