Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni tartışma konusu açayım madem.
Dof iplikleriyle Magellanın Venom demonunu veya Akainunun magma yumruğunu karşılayabilir mi?

Birde Luffynin g4 gücü Jozunun veya Marconun fiziksel gücünü aşmış mıdır?
- Karşılayamaz, sıvı şeyler aradan geçip giderler, belki magma daha yoğun olduğu için akışı bozulabilir. İpler erir mi ondan emin olamadım, ne tür bir yapısı olduğu belli değil şimdilik,

- Aşmıştır..

Gaz adı üzerinde gaz :D Dondurulabilir aslında ısısı düşerse. Yıldırıma veya ışığa etki etmez.
Aokiji cevabı veriyor aslında, WB'yi donduruyor, WB buzu kırıyor. Sonra diyor ki ''kim derdi ki titreşim adamı donduramazsın diye'' ... Yani Aokiji'nin donduramayacağı güçler varmış. Aokiji ondan sonra taktiğini değiştiriyor, bu sefer buzdan mızrak yapıp saplamaya çalışıyor, saplayacakken Jozu araya giriyor.

Mesela magmanın da yakamayacağı güçler var, Marco'nun mavi alevleri gibi, veya Jozu'nun elması belki dayanabilirdi, yıldırıma etki etmeyebilir, veya dumana etki etmeyebilir, bariyeri yakamayabilir gibi.

Ha birde,

GOD.
Aokiji cevabı veriyor aslında, WB'yi donduruyor, WB buzu kırıyor. Sonra diyor ki ''kim derdi ki titreşim adamı donduramazsın diye'' ... Yani Aokiji'nin donduramayacağı güçler varmış. Aokiji ondan sonra taktiğini değiştiriyor, bu sefer buzdan mızrak yapıp saplamaya çalışıyor, saplayacakken Jozu araya giriyor.
Demek istediğim de o, kendi aralarındaki hiyerarşik üstünlüklerden diğer meyvelere çıkarım yapmak hata olur. E. Oda bir çok örnekle bunu gösterdi.

Wano'daki elemanların tiplerini merak etmeye başladım yavaştan. Oda'nın orantısız çizimlerine alışmak zorunda kaldık ama bari shogun düzgün bir şey çıksa. Şöyle bir tip fena olmazdı. :a:

Wano'daki elemanların tiplerini merak etmeye başladım yavaştan. Oda'nın orantısız çizimlerine alışmak zorunda kaldık ama bari shogun düzgün bir şey çıksa. Şöyle bir tip fena olmazdı. :a:
Fena mı olmazdı ? Efsane olurdu la. Oda'nın elleri çizebilir mi böyle birini ? Zanmıyorum :( Ama Ryokugyu ve shogunu da karizma çizeydi iyiydi. Başka karizmaya gerek yok bu ikisinden gayri.

Fena mı olmazdı ? Efsane olurdu la. Oda'nın elleri çizebilir mi böyle birini ? Zanmıyorum :( Ama Ryokugyu ve shogunu da karizma çizeydi iyiydi. Başka karizmaya gerek yok bu ikisinden gayri.
Benim de çok ümidim yok ama isteyince yapıyor bazen. :S Cracker'in tipi gayet iyiydi mesela. Orantılı bir vücut ve psiko bir surat. Güzel tiplemeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık