Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Beyazsakal'ın aşırı dayanıklı olmasından kaynaklı bir durum.
BB ve tayfası 10 kişi dalıp delik deşik etmelerine rağmen öldüremediler.
Bak Roger adamın göğsünü boydan boya yarmış ve muhtemelen ondan kısa süre sonra da dövüşe son noktayı koymuş.Shanks mesela gel bana vur demesine rağmen o kadarını yapamayacak mı ? Koskoca yonko bu adam.Onun gibi ciddi bir yara verecek savaşa devam etmesini imkansız kılacak.Akainu meyve gücü yada başka birşey de bu kadar etkili olamadı işte.Belki haki zırhını fazla delemedi.Daha kolay aşsa daha etkili olacaktı zaten burada haki seviyesi devreye giriyor.

Y
Bak Roger adamın göğsünü boydan boya yarmış ve muhtemelen ondan kısa süre sonra da dövüşe son noktayı koymuş.Shanks mesela gel bana vur demesine rağmen o kadarını yapamayacak mı ? Koskoca yonko bu adam.Onun gibi ciddi bir yara verecek savaşa devam etmesini imkansız kılacak.Akainu meyve gücü yada başka birşey de bu kadar etkili olamadı işte.Belki haki zırhını fazla delemedi.Daha kolay aşsa daha etkili olacaktı zaten burada haki seviyesi devreye giriyor.
Yüzeysel yaksa tamamda adamın kolu girdi içeri resmen. Zırhını bırak bedenini deldi .

Roger yüzeysel çizmiş kendin diyorsun. Akainu 2 net vuruş yaptı. Birinde yüzünü parçaladı diğerinde göğsünü deldi.

Yani bundan daha ileri Mom ya da diğerleri ne yapar cidden merak ediyorum.

WB'yi yaşlı ve serumlu haliyle tanıtıp en güçlü diye altına not düşürüyor ve artı olarak insanlar böyle söylerler şöyle söylerler gibi bi ibare yok. Direk ünvan yazma var. WB Ace'nin esir olmasından dolayı kendini sınırlıyordu ama neyse herkes dilediği gibi düşünsün :good:
Anlamıyorlar boşver. Kaç kere dedim ama 20 yıl öncesi diye bir şey çıkmış :(

Y
Y
Yüzeysel yaksa tamamda adamın kolu girdi içeri resmen. Zırhını bırak bedenini deldi .

Roger yüzeysel çizmiş kendin diyorsun. Akainu 2 net vuruş yaptı. Birinde yüzünü parçaladı diğerinde göğsünü deldi.

Yani bundan daha ileri Mom ya da diğerleri ne yapar cidden merak ediyorum.
Yahu bir yonko diğerini bu kadar aciz durumdayken bitiremeyecekse Mom ne planları kuruyor hayal mi kuruyor neyin dengi bu adamlar.O pozisyonda yenemiyorlarsa 4 imparator olmazdı tek adam olurdu.Birde bu açıdan bak.Akainunun o yüzden bu adamlarla alakası falan yoktur güç olarak.En azından mf döneminde.

Y

Yahu bir yonko diğerini bu kadar aciz durumdayken bitiremeyecekse Mom ne planları kuruyor hayal mi kuruyor neyin dengi bu adamlar.O pozisyonda yenemiyorlarsa 4 imparator olmazdı tek adam olurdu.Birde bu açıdan bak.Akainunun o yüzden bu adamlarla alakası falan yoktur güç olarak.En azından mf döneminde.
Akainu da direk saf dışı kalmıyor. Dayanıklık olarak çok zorlular. Hani direk ölecek diye de bakma Emre. Bence Big Mom Akainu'yu yenemeyebilir.

Y

Beyazsakal'ın kalbi tekledi diye bir yonkouya o an yenilmesi mantıksız .

Bu adamın serumlu hali bile tehditken .

Akainu da direk saf dışı kalmıyor. Dayanıklık olarak çok zorlular. Hani direk ölecek diye de bakma Emre. Bence Big Mom Akainu'yu yenemeyebilir.
Tamamen savunmasız durumdayken birini dövüşe zor devam ettirecek kadar yaralayamıyorsan o adama denk değilsin demektir.Akainu o zaman yonko dengi değildi şimdi güçlendiyse bilemem.Wb kendini frenlediği için denk gözükmüş olabilir.

Tamamen savunmasız durumdayken birini dövüşe zor devam ettirecek kadar yaralayamıyorsan o adama denk değilsin demektir.Akainu o zaman yonko dengi değildi şimdi güçlendiyse bilemem.Wb kendini frenlediği için denk gözükmüş olabilir.
O WB'nin hayvanlığı ama iradesi ayakta tuttu adamı bence dayanıklılığından çok. WB'nin biletini hızlı şekilde kesemezdi Big Mom Akainu'nun yerinde olsa bile. Zaten ben tam olarak denk olduklarını da düşünmüyorum.

O WB'nin hayvanlığı ama iradesi ayakta tuttu adamı bence dayanıklılığından çok. WB'nin biletini hızlı şekilde kesemezdi Big Mom Akainu'nun yerinde olsa bile. Zaten ben tam olarak denk olduklarını da düşünmüyorum.
Adamı iradesi ve dayanıklılığı tutsa bile ona göre onu ciddi yaraladıysan eskisi gibi vuruşlar yapamaz.2 yumrukta adam gömüp teachi yere seremez öyle.Tamam akainu çok ciddi çoğu kişi için ölümcül hasar verdi ama Wb için vermedi.Ona denk olan bir yonko Wb için bile ciddi bir hasar verirdi aksi takdirde denk olmalarının bir manası kalmıyor.Aynı pozisyonda aynısını beyazsakal da yapamayacak demek oluyor anlatabiliyormuyum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık