Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kaido arkasındna iş çevrilecek adam değildir. Tamam biraz kafa gidik bir tip ama kimse cesaret edemez buna.

Kaido dellendi mi durduracak adam yok , bir koca çınar Edward reis vardı oda göçtü.

Bence de dövüş dışında bir yöntemle Shanks Kaido'yu durdurdu. Kaido Shanks ile görüşmesinde karlı çıkan taraf oldu muhtemelen. İki yonko dövüşe başladı mı zaten bu iki günden fazla sürer. Bir de bunun marineforda gelmesi var. Kaido anladığım kadarıyla savaştığı kişiyi bırakacak bir tip değil aşırı kazanç sağlamadığı müddetçe. Bu sebeple dövüş olsa bile savaşın sonuçlanmasını sağlayan şey Kaido'nun bir şey karşılığında isteğinden feragat etmesi. Bence en yüksek ihtimal bu.

Choppere işe yaramaz diyenler türemiş :/
Shanks kaidoya sake vermiş nasıl bir şeydir yahu çocuğun eline şeker mi veriyorsun :/
Hele bak yonkouların güçlerini, dövüşlerini gördük ezberledik, kac gün süreceğini biliyoruz bir de :/

Eskiden sağlam teoriler okurduk burda, güzel analizler falan.
Üye olmamıştım uzun süre, sadece okurdum. Keyifliydi.
Hey gidi

Shanks kaidoya sake vermiş nasıl bir şeydir yahu çocuğun eline şeker mi veriyorsun :/
Hele bak yonkouların güçlerini, dövüşlerini gördük ezberledik, kac gün süreceğini biliyoruz bir de :/

Hey gidi
Kendini banlatabilirsin.

Kardeşim bak. Amiraller dövüşüyor 10 gün. Jack ve Inu-Neko dövüşüyor 5 gün. Jinbe vs Ace sürüyor yine 5 gün. Anlatılmayıp dövüştü denilen vsler neredeyse günler sürüyor. Sen sanıyormusun ki Kaido vs Shanks her şeyiyle dövüştü ve iki günde neticelendi. Ve Shanksta mecal kaldı da marineforda geldi?

Hey gidi
Kaido ile savaşmamışlardır hadi savaştılar diyelim Shanks'ta çizik bile yok kral hakiyle dizginlemeyeceğine göre.
Muhtemelen savaşmamışlar. Sake iyidir şu an.
Sake mi savaş mı? (Shanks yaralanmadan)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık