Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

King Punch'ın yonko alabilicek bir atak olduğu söylendi. Manga'da geçen bu söylentiye inanılmayabilir ama Manga'daki birçok doğru kabul edilen şey söylenti. Hatta konusu bile açılmıştı geçenlerde.

Gerçek bir kingu panchi'nin yonko indirebilecek olmasa bile abartı bir söylenti diye düşünürsek yine de çok güçlü olmalı. Sağlam bir Dof'u alamayacak KKG'den daha güçlü olması daha olası.

o değilde serinin başındaki sümüklü coby bile amiral seviyesi olacak herhalde serinin sonunda. Coby amiral olabiliyorsa herkes olabilir, Odanın vereceği uplara bağlı her şey :D bu ayrı konu carrot koramiral seviyesine çıkarsa yatsın kalksın dua etsin odaya
En fazla Kor amiral o bile zor.
Coby yatırımlı adam Garp'dan eğitim almış.
Luffy ve Zoro'nun bir şey beklediği kişi aynı şekilde Garp'ın.
O çıkmazsa zaten kimse çıkmasın.
Tamam Luffy falan Roger'i aşamayacak.:D

Onu bende amiral saymıyorum zaten ama İnu-Neko çok da ezik değil yahu, Carrot bunları fersah fersah aşacaktır.
Aynı mantık senin için ilk Roger ve Luffy serinin en büyük 2 karakterinden biri hatta öyle.
Diğeri ise daha yeni gördüğün biri amiral seviyesi olacaktır diyosun.
O zaman seri sonu Luffy 4-5 amiralle dövüşür rahat senin mantığına göre.

İnu ve Neko'yu Carrot tayfaya gelirse aşar ama bu onu Amiral seviyesi falan yapmaz.
Carrot tayfaya gelmez onun yerine chopper var.
Chopper gitsin, daha yaralı bir parmağı sarmadı şimdiye kadar. Luffy zehirlenir Reiju:utan: kurtarır. Nami'nin hastalanmasını es geçersek daha bir işe yaramadı, gayet olmasa da olurdu.

Amiral demeyelim de o zaman Fuji seviyesine gelir diyelim.:D

Şimdi öyle söyleyince bir şüphelenmedim değil.Ama KP sanki daha geniş bir alana etki etmişti.
Yanlış hatırlamışsın.
Şikayet?! :)
Daha önce tartışıldı mı yoksa?
İkisi de heybetli yumruk. Kıyaslandığını pek görmedim. Bi yazayım dedim.
Şikayet etsem ve gerekeni yapsalar sınırsız banlanman lazımdı. Sorusu bile ayıp.
Şiiiiiii sakin ol şampiyon.
İkisi de güçlü saldırılar fakat KKG daha iyi gibi Dofu yer altına gömdüğü saldırı fena idi :D :oleyo2:
Seni de üzmek istemiyorum. Bi süre gideyim ben. :(

La 10 gün savaşmışlar ufak dediğin yüzü ve boynu gitmiş hem de meyve avantajına rağmen.
Senin dediğin bunlardan güçlü insanlar Yonkou'lar
Örn: Shanks ve WB kılıç tokuşturma ile gökyüzünü ikiye bölüyorlar.
Senin dediğin şeye kaç kişi katılır burada.
Big Mom'ın mekanını basacak onu öldürecek ve ölmeden oradan çıkabilecek.
Ne sebeple bu zamana kadar bekledin diye sorarlar adama bu gücün vardı da.
Karşısında ki bir yonkou Kaido'nun gelip tavuk kesip gitmeyecek öyle dediğin gibi.
Meyve avantajı ne oluyor? Yonkoular daha güçlü ama amirallerde savaşla adanın iklimini değiştirmişler boru değil. Eğer bir savaş olursa ada harabeye döner zaten. Serideki çöplerin pek bir olayı yok. Big Mom'un istediği kadar çöp adamı olsun H hakiye bayılacak adamlar için burada mekan basma olayı yapıyorsun. Kİddlerin mekanını da bastı Kaido. Tek olmasına rağmen sonunu gördük. Kaido Big Mom'u basıp öldürse teach ve ya shanks fırsattan istifade tepesine çöküp öldürmeye ve bölgelerini almaya kalkar.

En fazla Kor amiral o bile zor.
Coby yatırımlı adam Garp'dan eğitim almış.
Luffy ve Zoro'nun bir şey beklediği kişi aynı şekilde Garp'ın.
O çıkmazsa zaten kimse çıkmasın.

Aynı mantık senin için ilk Roger ve Luffy serinin en büyük 2 karakterinden biri hatta öyle.
Diğeri ise daha yeni gördüğün biri amiral seviyesi olacaktır diyosun.
O zaman seri sonu Luffy 4-5 amiralle dövüşür rahat senin mantığına göre.
Coby'yi savunurken Carrot'a olmaz demen seni bitirdi, daha fazla söze gerek yok. Birisi Zoro-Luffy'nin bu haline çekinmeden dalıyor, diğeri Zoro-Luffy'nin ilk ezik haline hayranlıktan ağzı açık kalıyor. Coby korkudan Alvida'nın gemisinde yaşamış yıllarca.:D

Boş bir adada ikisi de tüm hazırlığını yapıp aynı anda yumruklarını birbirlerine sallayacaklar. Tek atış hakları var.

King Punch vs King Kong Gun??
Sorulması bile sakıncalı hacı? King Punch KKG ile mi kıyaslanıyor hani bir parmak hareketi ile Barto'nun durdurduğu?

O yumruktan 100 tane olsa da bir Yonkou'yu indiremez. Deprem meyvesi olan efsanevi bir korsan ile denk olabilmiş bu karakterler? Sizce o King Punch'tan kaç tanesi WB'nin yumruğuna bedel?:D

King Punch'ın yonko alabilicek bir atak olduğu söylendi. Manga'da geçen bu söylentiye inanılmayabilir ama Manga'daki birçok doğru kabul edilen şey söylenti. Hatta konusu bile açılmıştı geçenlerde.

Gerçek bir kingu panchi'nin yonko indirebilecek olmasa bile abartı bir söylenti diye düşünürsek yine de çok güçlü olmalı. Sağlam bir Dof'u alamayacak KKG'den daha güçlü olması daha olası.

Şöyle söyliyeyim Kaido'nun ünvanının anlatılışıyla bu adamın yumruğunun anlatılışı arasında büyük benzerlik var bence.
Luffy'nin attığı yumruk daha sağlam ama kesinlik söz konusu değil belki bu yumrukta Dof'un o halinin işini bitirebilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık