Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl ki Kid Luffy'den şu anda güçlüyse Killer'de Zoro'dan güçlü bence şu anda :) Killer de bir nova.Ve aynı Zoro gibi bi kaptan değil :) İleride iyi rakip olacaklardır birbirlerine :)
Benzer düşünüyorum belki Zoro daha iyidir orasından emin değilim fakat lastiğe çok çeşitli saldırı,defans ve modlar bulan adam, demir(metal) gibi bir madde konusunda eksik kalmaması gerekir diye düşünüyorum.

Nedense Killer'ı bir türlü Zoro'ya rakip olarak göremiyorum. Kolundaki zımbırtılardan dolayı galiba. Yoksa zeki adam :(

Edit: Bu sarı saçlı adamların ekseriyeti zeki oluyor lan. Neden ki acaba :D

Yediği shiro shiro meyvesi ile, hasta kızını kalesinin en korunaklı odasında taşıyor. Kızını iyileştirebileceğini umduğu All Blue'nun şifalı sularına en kısa sürede ulaşmaya çalışan, dertli mi dertli koca yürekli bir adam. Kendisi ile aynı hedefe sahip Sanji ile yolları kesişti.

Nedense Killer'ı bir türlü Zoro'ya rakip olarak göremiyorum. Kolundaki zımbırtılardan dolayı galiba. Yoksa zeki adam :(

Edit: Bu sarı saçlı adamların ekseriyeti zeki oluyor lan. Neden ki acaba :D
Ying yang misali işte kadınları da malum şekilde tasarlıyorlar.:D
Yediği shiro shiro meyvesi ile, hasta kızını kalesinin en korunaklı odasında taşıyor. Kızını iyileştirebileceğini umduğu All Blue'nun şifalı sularına en kısa sürede ulaşmaya çalışan, dertli mi dertli koca yürekli bir adam. Kendisi ile aynı hedefe sahip Sanji ile yolları kesişti.

Ooo tahmine gel, tutmasa da biz böyle kabul ederiz bundan sonra.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık