Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoğu Lufy fanı dahi Dof'un handikaplı olduğu söylemiyor mu? En azından vs için içine sinmediğini belirtiyor. Dof'u amirale yakın görüyorsunuz hepiniz. Neyi farklı söylüyoruz? :( Denizci olsa rütbesi ne olurdu bunun cevabını verin önce?

Asıl fanlık hiç bir şeyini görmediğimiz Dragon'u en güçlü yapmaktır. :(

Bu adamda ki karizma Tsuru'ya bana neden yardım etmediniz ühü ühü diye ağlarken bitti :D
@gyjbsch
Denizci olsa kıdemli yardımcı amiral olurdu.

O değilde amiral seviyesini anlayamıyorum. Amiral seviyesi nedir yani şu kadar gücün var amiralsin midir ? Ya da 1-2 maddeden mi oluşur ?
1- Amiral'i oyalamak.
2- Amiral darbesi alıp savaşa devam etmek.
3- Amiralle hasar verebilmek.
4- Amirale ciddi hasar vermek.(WB hariç)

Çok hor görüyorsunuz amiralleri bence bu adamlar (En azından eski 3) ilk 10'dadır.

@gyjbsch

Hocam şimdi bir çelişki doğuyor. Dof'un kendini %!00^'e kadar çıkaramadığını kabul ediyorsun. Ya da çıkaramayacağını. Hal böyleyken Law tekniğiyle Dof'u %100'ündeen %!0'una indirebiliyor ve Dof kendini birdaha ki Law için %100'üne çıkaramayacak olduğu için iteratif bir şekilde yeni Law ile dövüştüğünde %!0'un da altında bir güçte olacak. Büyük ihtiimal 6 Law'da her türlü yeter indirmeye.:D Diğer taraftan da hala daha bu durumu savunacaksan bir nevi Dof'Un kendini %100'e kadar iyileştirebildiğini kabul etmiş olursun. Hal böyleyken de Luffy'nin Dof'u indirebildiğini biliyoruz. Tıkanıyor bir yerde.:D Tamemen matematiksel olarak kanıtladım.:D
Yok öyle bir şey, yanlışın var. Law gama saldırısını yapamaz ki teke tekte. İlk savaşlarını hatrıla veya ikinci savaşlarını. Law doğru düzgün hasar veremedi. İlk Law'ı güle oynaya döver, 3 ten sonra yorulur ve büyük hasarlar almaya başlar. Aynı anda hepsiyle vs atmıyor yahu.

Kolay olur diyen olmadı ki. :(
Aokiji başka işlerin peşinde, ne diye dövüşsün Dof ile. Oraya Smoker'ı almaya geldi ve kıl gibi de çekip aldı. Smoker'ı öldürmek için hayati bahanesi olan Dof paçasını alıp yürüdü.
Fuji adama çıkıp açık açık sizin sistemi kaldıracağım, heyecanlanma senin de sıran gelecek dedi. Dof hala hükumete bağlı olduğundan da dokun(a)madı ve açık açık da destek verdi.
Yoksa Green Bit'e ilk geldiklerinde herif Hem Law'u hem Dof'u almak için oradaydı. Yani Akainu gibi adam mal çıbığı mı ki Dof'u yenemeyecek adam göndersin oraya.
Kendinizi kandırmayın, Dof bir amiral etmez, edemez.
Valla Akainu hiç öyle demiyor.Law ve luffy için yolladım diyor.Dof bıraktı denilip geçiliyor toplantıda.
Yahu adam Kuzan'ı dönüp bakınca görüyor sonra kaldığı yerden devam ediyor.Bakalım amiral ne yapabilecek diye.Bir amiral etmese bu cesareti nereden bulacak.Kendinden güçlü adamları bilen birisi Doflamingo.Denemezdi bile öyle olsa.

Yok öyle bir şey, yanlışın var. Law gama saldırısını yapamaz ki teke tekte. İlk savaşlarını hatrıla veya ikinci savaşlarını. Law doğru düzgün hasar veremedi. İlk Law'ı güle oynaya döver, 3 ten sonra yorulur ve büyük hasarlar almaya başlar. Aynı anda hepsiyle vs atmıyor yahu.
Olsun Dof'Un da %100'ünde ki Law ile dövüşmediğini unutuyorsun herhalde. Law ilk dövüşünde Fuji ve Dof'a karşı duramaya çalışıyordu.Ondan sonra Dof ile dövüşmeue başladı. Diğer dövüşünde ise her ne kadar dinlenmiş olsa da Dof'un kendi ağzından çıkan bir söz var. Beni geçtim Trebol ile ikimizi yenebileceğini hayal ettin diyor. Yani bu senaryo değişir. Law'ın vurdu mu Dof''u %!0'una indirdiğini söylüyorsan bu denklemi kabullenmen gerekir.:D Diğer taraftan bu %10 olayı daha saçma. Law tek bir saldırıyla Dof'u %!0'una indireibliyor. Nasıl bir saldırı farkı var ki Law Luffy'nin bütün g4 tekniklerinden 9 kat daha fazla hasar veriyor. Gerçekten mantıklı mı ?

Son düzenleme:
Valla Akainu hiç öyle demiyor.Law ve luffy için yolladım diyor.Dof bıraktı denilip geçiliyor toplantıda.
Yahu adam Kuzan'ı dönüp bakınca görüyor sonra kaldığı yerden devam ediyor.Bakalım amiral ne yapabilecek diye.Bir amiral etmese bu cesareti nereden bulacak.Kendinden güçlü adamları bilen birisi Doflamingo.Denemezdi bile öyle olsa.
Dof'un shichilikten ayrıldığını öğrenip gönderiyor adamı oraya, olyları bir gün içinde çözüme kavuşturacağız diyor. Ne demek sadece Law ve Luffy için. Bildiğin hepsini paketlemeye gönderiyor adamı. :(

Adam buzu çözdüğü gibi ayaklanıp iki bakıyor ve voltasını alıyor, Aokiji eller cebinde bekliyor öyle ifadesiz ifadesiz. Yani resmen tek bacağım yeter sana diyor. :(

Silinmiş Üye

Konuyu açtım 131.sayfada açıldı Doflamingo konuşuluyor.Son sayfayı açtım sanırım yine Doflamingo konuşuluyor.
Invictus wet dream.Oh ye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık