Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Bogart'ın gücünü görecek miyiz merak ediyorum. 7-8 yıl Dragon'un yanında geçiren Sabo amiral tutabiliyorsa 20 yıl(belki daha fazla) Garp'ın sağ kolu olan adam korkunç bir seviyededir herhalde.

Adam ölmek istiyor ve ölemiyor. Sence Kk olmak için çabalayan bir adam ölmek için sayısız kere intihar teşebbüsünde bulunur mu ? Kk olmak isteyen adam tek başına Yonko ile Marineye dalar mı ? Mantıklı olan Shanks ve Bb gibi tayfa toplamak ve güçlenmeye çalışmaktır. Kaido ise her hamlesini ölebilmek için yapmış. Sirf dunya sıradan diye savaş başlatmanın derdinde adam. Yonkoluk Kklık bunun neresinde ? Sallamıyor bunları yani. Big Mam ile Shanks da sallamıyor. Bir BB yeni çağ benim dedi ve güçlenme yoluna gitti. Diğerlerinin umrunda değil.
Katılıyorum şu an tek kk olmayı hedefleyen yonko baş villain olması kuvvetle muhtemel olan BB.. Ki seri sonlarında asırlar öncesine dayanan Marshall D. ve Monkey D. ailelerinin kk ını belirleyecek final kapışmasına şahit oluruz tartışma biter..

Kaido beklediğim gibi çıkmadı açıkçası, ben daha çok aklını kullanan, plancı bir adam olarak bekliyordum kendisini. Bu bildiğin hayvan, bu sebeple Whitebeard ve Blackbeard halen favori Yonko listemde tepededir, Kaido ne kadar güçlü çıkarsa çıksın işin birde zeka boyutu da var, orada geri kalan bir arkadaşa benziyor kendisi , aynı şekilde Big Mom, şeker diyor başka bir şey demiyor, bunları daha detaylı görmesekte şuan için tatmin olmadım, gerçi bekleyip görmek lazım.

Kaido'nun gözüktüğü ilk sahnede bile Whitebeard'den bahsetmesi de enteresan... Whitebeard diğer herkesten farklı bir klasmandaydı, o noktaya ancak Blackbeard ulaşabilir diye düşünüyorum. Baş karakteri bu sıralamadan ayrı tutuyorum tabi.

One Piece manga sayılarının derece oylaması bence değiştirilmeli.

Efsane
Çok iyi
iyi
kötü

olmalı bence....

edit: "kötü" seçeneği yerine de "beklentilerimin altında" konulmalı.

@Erkan12

WBden bahsederken övmüyor ama dikkat et, nasıl becerdiyse ölmeyi başardı diyor. Ki ben de kimsenin ölmediği bir evrende birisinin öldüğüne şaşırmıştım. Kaidonun şaşırmasını ve ölmek için çabalamasını normal buluyorum o açıdan.

@franky

Güldürmedi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık