Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mangada Ray ve Marco eşleşmediki. Sadece tayfalar birbirine girerken resmedildi. Kimin kimle eşleştiği muamma.
Ray çocuk dövmez.Karasakal 1 vs 2 atmış Shanks ve Buggy ile.İma öyleydi.Arada Marco da yardıma gelmiş olabilir ama onlardan biraz büyüktü galiba yaşına göre birini karşılamıştır bence.Ray komutanları tek tutmuştur Vista ve öbürü neydi Kizaru’ya dalan.

O yüzeden sahne dedim zaten. Parmak sahnesi hakkında konuşuyorum ben saçma diyordum çünkü
Ray çocuk dövmez.Karasakal 1 vs 2 atmış Shanks ve Buggy ile.İma öyleydi.Arada Marco da yardıma gelmiş olabilir ama onlardan biraz büyüktü galiba yaşına göre birini karşılamıştır bence.Ray komutanları tek tutmuştur Vista ve öbürü neydi Kizaru’ya dalan.
Ray büyük ihtimalle Oden ile dövüştü, başka biri tutamaz onu.

wanodan çıkamayan adam bir şey yapamaz. Rogerdan normal hakili slash yiyip o da neydi diyor yaa neydi tabi kafayı bi çıkarıp gezdin mi sen
Bu komikti. Kaido'ya o yarayı bırakan adam amirallere vursa sakat bırakır herhalde. Roger'ın o slashının normal değil Kral hakili olduğu doğrulandı bu arada. Yani sıradan bir saldırı yemedi Oden.

Ha birde adam senelerce dünyayı dolaştı yahu Raftel'e bile gitti sen adama kafanı çıkarıp gezdin mi diyorsun. :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık