Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Law ile Kid,Koca ana ile dövüşürken inanılmaz dayanıklı, inanılmaz iradeli,süper meyve kullanımları,teknikler falan xd
Ama başka bir zamanda çöp gibiler xd
Senaryo ne gerektirirse ona göre çiziyor.
Yerine göre senaryo gereksiniminde hem fikirim. Fakat Law, Karasakalda çok iyi iş çıkardı. Ben Banaro, ID ve Marineford'a özellikle baktım. Eğer ki başka yorulmak-weez anlamına gelen bir ibare yoksa Law böylesi tayfasına rağmen 4 düşmana karşı Karasakalı yormuş. Ki düşmanda Law'ın ışınlanması gibi Karasakala kolaylık sağlayacak Augur'da varken. Mağlubiyetini daha çok tayfası sağladı. Eğer ki bir yandan düşünmesi gereken tayfası olmasaydı bugün başka şeyler konuşuyor olabilirdik.

Shanks öncesinde ne kadar büyük bir gücün kendisine saldırmak üzre olduğunu, pek çok arkadaşının parçalandığını görüyor zaten, o yüzden panik içerisinde alelacele silahı yok ediyor. Silah'ın inflak etmesi sadece Kid'i değil, Shanks'ın saldırısından hiç etkilenmeyen Killer'i de yok ediyor.
Sadece infilak, Kid’i yenmeye yeterli olmamalıydı diyorum. Kid, kendi gücüne yenilecek kadar çöp mü? Şanks orada Kid’i de, tayfasını da, Killer’ı da tek bir güçlü saldırısıyla siliyor. Belki Kid’in saldırısı da yenilmelerinde rol sahibi olabilir ama en büyük rol, Şanks’ın kendisidir.

Bigmoma bakınca Shanksın ne denli güçlü olduğunu anlayabiliyoruz .

Kid ve Lawın aralarında paslaşarak Bigmomu nakavt etmesi .

Shanksın tek darbe ile Kidi yok etmesi . Oysa Bigmom defalarca ne var ne yok Kide vurmasına rağmen indiremedi . Shanks bi koydu Kidin tüm amel defteri kapandı :d

Yazar açıkça belirtmiş farkı .
Çatıda Luffy'yi tekleyen saldırısıyla savaş yorgunu, yaralı Kin'emon'u tekleyemedi Kaidō. Bu seride böyle karşılaştırmalar yapmanın çok doğru olmadığını anlamak lazım artık.

Sadece infilak, Kid’i yenmeye yeterli olmamalıydı diyorum. Kid, kendi gücüne yenilecek kadar çöp mü? Şanks orada Kid’i de, tayfasını da, Killer’ı da tek bir güçlü saldırısıyla siliyor. Belki Kid’in saldırısı da yenilmelerinde rol sahibi olabilir ama en büyük rol, Şanks’ın kendisidir.
Zoro kendi kendine kral hakili aşura atsa ölmez mi?

Law Dof'a "senin gibi bi canavar bile gamma knife'tan sonra ayağa kalkamaz" diyordu. Buna kendi bile dayanacaksa böyle bişey söyler mi? Gamma knife uyanış saldırısı bile değil.

Luffy king kong gun'la çarpıştırdığı bi darbeye öldü. Tam can bile başlasa g5'in bajrang gun'ına dayanabilir mi?

Shanks illa ki hasar vermiştir. Kral hakili bi saldırının kral haki savunması yapmayana tek atması da çok saçma bişey değil. Luffy thunder bagua'dan tek yedi ondan sonra Kaido'nun hibrit formunda 3 farklı seviyede daha güçlü thunder bagua'ları çıktı.
Thunder bagua'dan tek yemek wano başına özel de değil. Çatıda geleceğe bakıp sıyrılmasa yine tek yiyordu.

Bigmom senaryo gereği inecekti ona göre savaştı. Meyvesiyle Kidd'e lazer attı, hasarı kiddin robotu yerken law gitti arkadan big mom'a vurdu. Law biraz prometheus'tan ateş yedi. Dövüş boyu aynı mallıkları yaptı en son adadan atıldı bm.

Tanrı Vadisi'nde WB, Xebec'in tarafında kalsa 3 kişiden dayak yemiş olduğu için eksi yazıyor; Roger'ın tarafına geçse hain olduğu için eksi yazıyor. Kavgaya hiç karışmayıp çekip gitse korkak olduğu için yine eksi yazıyor. Oyajiye nasıl bir itibar suikastı kurmuş ya bu adam, işin içinden çıkamıyorum. xD @Montana
Figarland Garling ile kapıştı diyenler var, en çok o eksi yazar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık