Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu law'un shambles'ı ile ilgili aklıma şey geldi. Acaba bu savaşda şöyle bir şey görebilir miyiz?
Savaş sirasinda diyelim Kaido luffy'e saldiracak tam o sirada law shambles ile luffy ile Big Mom in yerlerini değistirip Kaido'nun saldirisinin Mama'ya vurmasini sağlasa ne güzel olur.
Luffy'e tek atan Divine Thunder'ı Big Mom'in yemesi harika olurdu.
Bu fikir hoşuma gitti umarim görürüz Oden ve Luffy'nin kaldıramadıgı şu gürzü Mama kaldırabilecek mi?
Ben de şunu ekliyeyim. Law çöp karakterlerden biri ile Kaidonun kalplerini yer değiştirse sonra Kaido vücudunda ezik biri varken bizimkiler darma duman etseler. Sonra geri kalpler yerine konsa süper işlem olur ya.

Ben de şunu ekliyeyim. Law çöp karakterlerden biri ile Kaidonun kalplerini yer değiştirse sonra Kaido vücudunda ezik biri varken bizimkiler darma duman etseler. Sonra geri kalpler yerine konsa süper işlem olur ya.
Öyle bir şey olmaz. Law'ın meyvesi uber güçlü karakterlerde iş yapmıyor. Misal olarak Dofy'i verebiliriz. Dofy'i ne bölebildi ne de kalbini alabildi, sadece iç organlarını yakabildi, o da Kaido'ya işlemez.

Öyle bir şey olmaz. Law'ın meyvesi uber güçlü karakterlerde iş yapmıyor. Misal olarak Dofy'i verebiliriz. Dofy'i ne bölebildi ne de kalbini alabildi, sadece iç organlarını yakabildi, o da Kaido'ya işlemez.
Kalp değişikliği yapamayacağını neye dayanarak söylüyorsun? O zaman yer değiştirme de yapamaz. Tamam belki bedeni çok sert bundan bazı teknileri işlemez ama benim dediğim şeyin işlememesi için sebep ne ben seride buna zıt birşey görmedim.

Dofy'e karşı yapamadı. Dofy vs Luffy & Law'ı tekrar okumanı tavsiye ediyorum.
Doflamingo uçuyordu. İkincisi Doflamingo ile 2 defa savaştı. 1. sinde kimse yoktu 2.sinde Trebol vardı. Trebol zaten benim söylediğim kadar çöp bir karakter değil. Doffy de Trebol da uzun zamandır beraber kalplerini değiştirse ne olur diye düşünmüş olabilir. Benim söylediğim çöp bir karakter ile Kaidonun kalplerini yer değiştirmek. Yapacağını bu şekilde Kaidoyu yeneceğini pek sanmam ama komedi olur. Kaidonun koca bedende ezik bir karakter.Mesela Orochi :hhh:

Bu oğul niye Big Mom ile görüşmek istemiyor.Malum sebepten dolayı ise Kaido nun Big Mom a olan borcu bu evlat olabilir sanırım.Akla başka bir şey gelmiyor.

Doflamingo uçuyordu. İkincisi Doflamingo ile 2 defa savaştı. 1. sinde kimse yoktu 2.sinde Trebol vardı. Trebol zaten benim söylediğim kadar çöp bir karakter değil. Doffy de Trebol da uzun zamandır beraber kalplerini değiştirse ne olur diye düşünmüş olabilir. Benim söylediğim çöp bir karakter ile Kaidonun kalplerini yer değiştirmek. Yapacağını bu şekilde Kaidoyu yeneceğini pek sanmam ama komedi olur. Kaidonun koca bedende ezik bir karakter.Mesela Orochi :hhh:
Yapabilse, komik olur. Aslında ilginç bir meyveye sahip Law. Düşünsene; Ace ve Luffy'nin bedenlerini değiştiriyorsun :D Veya Luffy'i Akainu'nun bedenine koyuyorsun falan. Muhtemelen Oda bu gibi ihtimallere karşın kısıtlamalar koymuştur meyveye, kendiylen Kaido'yu değiştirse, direk yenilmez oluyor çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık