Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linç kültürü demek de bir kültür haline gelmiş.

Bir şey saçma bulunursa saçma denir. Niye törpüleyelim kelimeyi? Hakaret mi bu da linç olsun?

Brook vs Apoo ihtimali bunu belirten kişinin OP yorumlamasına saygımı yitireceğim kadar SAÇMA. Benim yorumlarınızı nasıl gördüğüm sizin umrunuzda olmamalı tabii. Sadece ne kadar gülünç bulduğumu en iyi bu cümle anlatıyor.

hangi perdedeydik biz şimdi? bi de ne zaman kapanacak bi fikri olan var mı?

Şu forumda duyduğum en imkansız şey Brook vs Apoo. Her açıdan ama, her açıdan. Güç açısından, hikaye açısından .

Niye? Çünkü ikisi de müzikle ilgili.

Ben Sanji'nin herhangi bir novadan daha güçlü olabileceğini düşünürken zorlanıyorum. Brook gelip Apoo'yu yenecek öyle mi?

Yapmayın.:hhh:
rez aldım

Linç kültürü demek de bir kültür haline gelmiş.

Bir şey saçma bulunursa saçma denir. Niye törpüleyelim kelimeyi? Hakaret mi bu da linç olsun?

Brook vs Apoo ihtimali bunu belirten kişinin OP yorumlamasına saygımı yitireceğim kadar SAÇMA. Benim yorumlarınızı nasıl gördüğüm sizin umrunuzda olmamalı tabii. Sadece ne kadar gülünç bulduğumu en iyi bu cümle anlatıyor.
ağla

rez aldım

ağla
3. perde"nin 22. bölümündeyiz.
Diğerleri 15 ve 31 bölüm sürmüştü belki bu da 16 ekleyip 47 de bitirir ama arada dış dünyü dü göstermesi lazım... Bilemedim.:bilmem:
@Eric Cartman yonkouyla vs atmış adamı şaklaban apoo ile bir tutma :mincika:

rez aldım

ağla
Sakın ss alma! Dövüşecekleri filan tutar. xd

Diğerleri 15 ve 31 bölüm sürmüştü belki bu da 16 ekleyip 47 de bitirir ama arada dış dünyü dü göstermesi lazım... Bilemedim.:bilmem:
Bundan sonra Apoo fanıyım.

@Smoker hem konudan sapmamamk için hem de meraktan soruyorum. Resimleri gören bir spoiler kaynağın var mı?

aslında ona saçma gelmesi normal, sklında kurduğu güç dengesi dinamik değil. kafasında kurmuş, bi kutuya üçgen, daire ve kare çizmiş, elindeki üçgen kareden geçmeyince ağlıyor işte. halbuki bu ksdar köşeli şeyler yok ortada. neyse ağlasın açılır.

Sakın ss alma! Dövüşecekleri filan tutar. xd

Bundan sonra Apoo fanıyım.

@Smoker hem konudan sapmamamk için hem de meraktan soruyorum. Resimleri gören bir spoiler kaynağın var mı?
ağla, o dövüş gerçekleşince senden ceza olarak analizini istiyorum.

Apoo'nun neyini gördünüz de brook ya da başkasıyla kıyaslanamaz diyorsunuz, bir de çok saçma diye farklı görüşleri kucumsuyorsunuz? Odayi çok hafife alıyorsunuz. Usoppun tanrı lakabini nasıl kazandığını hatırlıyor musunuz? Az daha luffy ve law oyuncak olacaktı, haki uyanışı yaptı begenmediginiz tayfa üyesi, sonra da malum. Burası öne piece burada olmaz diye birşey yok

Luffy, yiyeceği israf edenler karşısında dikkatli olmalıyım diyip kendisini tutarsa şaşırırım.

Apoo'nun neyini gördünüz de brook ya da başkasıyla kıyaslanamaz diyorsunuz, bir de çok saçma diye farklı görüşleri kucumsuyorsunuz? Odayi çok hafife alıyorsunuz. Usoppun tanrı tanrı lakabini nasıl kazandığını hatırlıyor musunuz? Az daha luffy ve law oyuncak olacaktı halı uyanışı yaptı begenmediginiz tayfa üyesi sonra da malum.
Şu mevzuyu genel tartışmaya ve ya başka konuya taşısak artık?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık