Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu unuttun sanırım.Zoro'ya gerçekten tövbe est. bir şey yaptı 2. yarıda. Harbiden güçlendi.
Luffy'nin ,Balıkadam adasında, JoyBoy'un gemisini deliler gibi yumrukladiktan sonra kana ihtiyacı olmuştu , Sanjinin ise burun kanamasından ötürü...

Bence bu cümle 2. yarı Sanji'nin ne kadar bos bir çar oldugunun özeti.
Zoro'ya da hâlâ verdiği adam akıllı bir savaş yok. Pica dövüşünde gördüğümüz tek yeni gücü kılıca haki basmasıydı. Fanların "Zoro Arcı" dediği Wano'daki durumu "Sanji Arcı"ndaki durumdan pek de farklı değil.

Zoro'ya da hâlâ verdiği adam akıllı bir savaş yok. Pica dövüşünde gördüğümüz tek yeni gücü kılıca haki basmasıydı. Fanların "Zoro Arcı" dediği Wano'daki durumu "Sanji Arcı"ndaki durumdan pek de farklı değil.
Dur daha yeni başladı mubarek hem sanji Gurme imparayor bayılttı kendi alanında zirve işi yaptı kendi arcı olması için dövüş gücü göstermesi gerekmiyor. Sonuçta öyle ya da böyle Sanji ön plandaydı.

Bu olayı tamamen unutmuşum ama bahsedince mantıklı geldi. Tam olarak neydi bu :D
Kitapların içinde bir çok nadir ırk vs vardı. Ama Mont-d'or yanında taşıyabiliyor mu hepsini bilmiyorum çok fazlaydı. Duygusuz Germa'a bile dehşete düşmüştü. Bizimkilerden birileri tekrar o kitaba girerse bu sefer komple yakarlar. Jinbei yakınca yangın sıçrayacak hepsi özgür kalacak diye düşündük ama olmadı öyle bir şey.

Kitapların içinde bir çok nadir ırk vs vardı. Ama Mont-d'or yanında taşıyabiliyor mu hepsini bilmiyorum çok fazlaydı. Duygusuz Germa'a bile dehşete düşmüştü. Bizimkilerden birileri tekrar o kitaba girerse bu sefer komple yakarlar. Jinbei yakınca yangın sıçrayacak hepsi özgür kalacak diye düşündük ama olmadı öyle bir şey.
Evet hatırladım şimdi. Birde tüfekçiydi galiba usoopa güzel rakip çıkabilir. Sanırsam çarkıda kullanmamıştı Bm. Bu arc focus Kaidou korsanları gibi gözüksede, Bm tarafındanda sağlam olaylar olacağını düşünüyorum. Hatta adadan sadece BM çıkacak gibi geliyor nedense.

Evet hatırladım şimdi. Birde tüfekçiydi galiba usoopa güzel rakip çıkabilir. Sanırsam çarkıda kullanmamıştı Bm. Bu arc focus Kaidou korsanları gibi gözüksede, Bm tarafındanda sağlam olaylar olacağını düşünüyorum. Hatta adadan sadece BM çıkacak gibi geliyor nedense.
BM Elbaf'a da sarkabilir belki. Hafıza kaybı, çift kişilik vs bi yerlere bağlanacak ama ne zaman nerede kim bilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık