Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yukarıda açıklamamı yaptım. Eğer bölüm ismi @Smoker ın dediği gibi Onigashima Baskını olursa ileride Kaido'nun hızlıca düşmesine şaşırmıycam. Bunun asıl nedeni de 699. bölüm renkli kapağıdır.
Üçlünün en az bir posta dayağı var ilk raundda düşmez Kaido sanmıyorum.Son filmi izlediyseniz oradaki bossa bakın ne yapmış sonra ne olmuş birkaç raund ile sonuca ulaşılır yani.

Kaido'nun ömrü Dofun 4/1'i kadar olmayacak bence. Adaya ayak bastıklarında BM yoksa bil ki bu baskında tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak Kaido oradaysa bir tur dayak daha yer Lütfü. :D
Forum genelinde kendi aranızda tartışa tartışa Kaido'yu itin bir yerlerine sokuyonuz, sonra Oda bunu farkedip birilerine tek attırıyor ve eski havasını geri veriyor reise. Luffy ilk kurbandı, ikincisi Oden oldu. Sırada Oden'in varisi, Zoro bey var ;)

Kaido hızlıca düşemez reis, hızlıcadan kastın ne?
699'u inceledim ve; Luffy ve Zoro'da yara bandı var, malum Luffy zopasını yedi. Sıradaki Zoro mu acaba :D
Üçlünün en az bir posta dayağı var ilk raundda düşmez Kaido sanmıyorum.Son filmi izlediyseniz oradaki bossa bakın ne yapmış sonra ne olmuş birkaç raund ile sonuca ulaşılır yani.
Yara bantlarından çok önlerinde dil çıkartmış yatan ejderhadan bir çıkarımda bulunuluyor. 996. bölüm Kaido yenilecek şeklinde. Odanın bu bölüm sayıları ile oynaşma huyunu bildiğim için bana uzak bir seçenek gelmiyor. Nasıl olur kısmı Odanın kaleminde ama Zoro üzerinden işlenecek bir Bard Smaug hikayesi de olası bir durum. Linlinin ihaneti ile durumlar gelişebilir, başarıya ulaşan suikast ile olabilir yani ihtimaller çok Oda istediği sürece.

Forum genelinde kendi aranızda tartışa tartışa Kaido'yu itin bir yerlerine sokuyonuz, sonra Oda bunu farkedip birilerine tek attırıyor ve eski havasını geri veriyor reise. Luffy ilk kurbandı, ikincisi Oden oldu. Sırada Oden'in varisi, Zoro bey var ;)
Dediğim gibi BM orada yoksa ki, flashback'ten bahsetmiş Smoker,BM'nin gittiğine dair bir FB olacak tahminimce. Kaido'nun güçsüz olduğunu söyleyen yoktur herhalde pek okumuyorum, saçma power uplarla artık seriyi hızlandırması için eğitim kuklası olarak kullanacak Kaido'yu. Bomboş bir karakter olması da okuyucuları iştahlandırıyor tabi, hayatını Oden'in vaadi üstüne kurmuş büyük savaşı bekliyor keko. :D

Yara bantlarından çok önlerinde dil çıkartmış yatan ejderhadan bir çıkarımda bulunuluyor. 996. bölüm Kaido yenilecek şeklinde. Odanın bu bölüm sayıları ile oynaşma huyunu bildiğim için bana uzak bir seçenek gelmiyor. Nasıl olur kısmı Odanın kaleminde ama Zoro üzerinden işlenecek bir Bard Smaug hikayesi de olası bir durum. Linlinin ihaneti ile durumlar gelişebilir, başarıya ulaşan suikast ile olabilir yani ihtimaller çok Oda istediği sürece.
996'da yenilmesi demek hemem yenileceği manasına gelmiyor ki, 22 bölüm falan var. Yenileceği de kesin değil. Ejderhanın kafasında bant var, bu yara alacağına işaret. Ayrıca gözleri de açık, yani ölmeyecek. İhanet olmaz, BM Luffy tarafına neden geçsin ki?

Luffy ölümlerden ölüm beğenmeden Kaidoyu yenemez. Wb nin karşısında Akaninun başına gelenleri gördünüz.Luffy Kaidou durdurmaya değil yenmeye gidiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık