Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Enel'e dediği gibi dışarda çok deli var.:D Zoro ozelinden bir kılıca sahip işte kabul edin beleş bir power aldı. İsterse 1 birimi 10 birime cevirsin nasıl gecistiriliyor öyle? :D
Birşeyi geçiştirdiğim yok. Bu kılıç da şeytan meyvesi ne kadar beleşse o kadar beleştir. İkisini de herkes hakkıyla kullanamaz. Bu kılıcı kullanmak için gereken şey Zoro gibi birinin hayatı boyunca yaptığı eğitim. Buna tamamen beleştir diyemem. Zoro meyve yese bu kadar mevzu olmazdı sanıyorum. Sanji için dizilen ve neden beleş olmadığına dair açıklamalar saçmalıktı. Bu değil. Sanji'nin suitini de sadece o giyebilir gibi bir açıklama okudum yahu bu forumda, sanki babası ya da Franky suitin üzerinde biraz oynayıp içindeki çipi vs değiştirip başka birisi için özel hale getiremeyecekmiş gibi.
Ben kesinlikle beleş değil demedim. Bana göre neye göre beleş olduğu. Göreceli beleşlik :D

Birşeyi geçiştirdiğim yok. Bu kılıç da şeytan meyvesi ne kadar beleşse o kadar beleştir. İkisini de herkes hakkıyla kullanamaz. Bu kılıcı kullanmak için gereken şey Zoro gibi birinin hayatı boyunca yaptığı eğitim. Buna tamamen beleştir diyemem. Zoro meyve yese bu kadar mevzu olmazdı sanıyorum. Sanji için dizilen ve neden beleş olmadığına dair açıklamalar saçmalıktı. Bu değil. Sanji'nin suitini de sadece o giyebilir gibi bir açıklama okudum yahu bu forumda, sanki babası ya da Franky suitin üzerinde biraz oynayıp içindeki çipi vs değiştirip başka birisi için özel hale getiremeyecekmiş gibi.
Ben kesinlikle beleş değil demedim. Bana göre neye göre beleş olduğu. Göreceli beleşlik :D
Seride milyon tane meyve var. Haki gücünü arttıran kaç silah var peki.

Yalnız bu Enma mevzusuna niye yeni çıkmış gibi tepkiler veriliyor la? :/ Zaten kullanıcısına fazladan haki gücü verdiğini öğrenmiştik zamanında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık