Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ana hikaye de böyle hızlı işlense o da daha ilgi çekerdi. FB'nin ilk bölümleri bu kadar hızlı değildi ve ilgi çekici de değildi. Her şeye rağmen özlüyor insan tayfayı. HxH gibi değil ana karakterin olmadığı ve muhtemelen serinin toplam uzunluğundan bile uzun olacak bir arc çiziyor adam ona rağmen ana karakter Gon'u hiç aramıyorsun. Seri ara vermeden düzgünce ilerlese hiç aramazsında. Ama biz Luffy'i görmeyeli daha 10 bölüm olmadan özlemeye başladık.
Birde son durumlarını bilmediğimiz bir noktada bıraktı ya karakterleri. Ondan da merak ediyorum bir yandan neler döndü diye. Fb daha öncede girebilirdi sanki ya tam olaylara dalacakken bu kesintiyi yaşamazdık en azından.

"Yüzünü görmek yaramı sızlatıyor" lafının, Shanks'ın gözündeki yaranın Teach tarafından verilmesinden dolayı Whitebeard'ın Tatch'ın ölümünü ve Teach'in ihanetini hatırlaması üzerine olduğunu düşünmüştüm hep. Kaçırdığım başka detay mı var ki forumda bu kadar merak ediliyor?

"Yüzünü görmek yaramı sızlatıyor" lafının, Shanks'ın gözündeki yaranın Teach tarafından verilmesinden dolayı Whitebeard'ın Tatch'ın ölümünü ve Teach'in ihanetini hatırlaması üzerine olduğunu düşünmüştüm hep. Kaçırdığım başka detay mı var ki forumda bu kadar merak ediliyor?
Ben merak edip o sahnenin resmi Çince çevirisini okumuştum. Direkt net bir şekilde bedeninin üzerindeki bir yaranın sızlamasından bahsediyordu yanılmıyorsam. Japoncasında da öyle geçiyordur bence ama bilen arkadaşların bi kontrol etmesinde yarar var.

- Flashback continues.
- There is some passages on Oro Jackson about treasure and what will do Roger next.
- Oden wants to back to his country. That's why Roger Pirates goes to Wano. He also calls Whitebeard Pirates to there.
- Roger and Whitebeard meets last time under cherry blossom trees and Whitebeard get learns everything about One Piece.
- Oden tells his country is in a bad shape right now. Also he doesn't want adventures no more. So he wants stay in Wano and Whitebeard accepts this offer.
- After pirates leaves, Oden goes back to his family and being ruler of Wano. But Orochi was already knows someday Oden would come. So he get into action for to be Shogun of Wano again.
1 bölüm buna 2 bölüm Kaidoya gidecek gibi. Bitiyor az kaldı.

Güzel duruyor bölüm

39 yıla 139 yıl sığdırdı hergele.

Yine gördüklerimizin hafif detaylı hali gelecek karşımıza. Kaido'yu görmek gerek ama. Bu adam niye Wano'yu hedef seçti?

Zoru sevdiği için mi? Wano'luların onu öldürebileceğini mi düşündü?
Oden'e dalarsam Roger ve WB beni öldürür diye mi düşündü?
Wano altın ülkesi hikayesi filan kulağına mı çalındı?
Sadece kitabe için mi geldi?

39 yıla 139 yıl sığdırdı hergele.

Yine gördüklerimizin hafif detaylı hali gelecek karşımıza. Kaido'yu görmek gerek ama. Bu adam niye Wano'yu hedef seçti?

Zoru sevdiği için mi? Wano'luların onu öldürebileceğini mi düşündü?
Oden'e dalarsam Roger ve WB beni öldürür diye mi düşündü?
Wano altın ülkesi hikayesi filan kulağına mı çalındı?
Sadece kitabe için mi geldi?
Kitabe için gelse bile okuyacak tek adamı öldürdü. Daha sonrasında Raizo'nun peşinden adam yolladı. Amacı One piece bulup dünya hükümetini indirmek bence. Wano da bunun anahtarı. Ama Raizo'yu ele geçiremedi. Eğer Oden'i gerçekten öldürdüyse bu kadar One Piece meraklısı biri olarak dengesizin dik alasıdır bu adam. Ya da Orachi'nin gazına gelmiştir.

Kitabe için gelse bile okuyacak tek adamı öldürdü. Daha sonrasında Raizo'nun peşinden adam yolladı. Amacı One piece bulup dünya hükümetini indirmek bence. Wano da bunun anahtarı. Ama Raizo'yu ele geçiremedi. Eğer Oden'i gerçekten öldürdüyse bu kadar One Piece meraklısı biri olarak dengesizin dik alasıdır bu adam. Ya da Orachi'nin gazına gelmiştir.
Dünyanın hakimi olmak istiyorsa bence iş yine de raftelden geçiyor, sonuçta orası da dünyadan. Ama ne düşünür bilemem. Dünya hakimliği isteği kesin gibi ama. Xebec'in adamı sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık