Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Enma'ya odaklanmış bu hafta Zoro fanları coşacak. Oden'in yüzünü göreceğiz muhtemelen, Kaido'ya ne zaman ve nasıl hasar verdiğini göreceğiz. Zoro çok önemli bir bilgi alacak. Thriller Bark'ta Ryuuma ile kapışmasını anlatacak. Kılıcı bizzat Ryuuma'nın verdiğini söyleyecek. Sahne Kaido vs Big Mom'a dönecek bir ihtimal savaşları bitmiş ikisi de yorulmuş kek ve sake isteyecekler. Spo yine geç çıkacak muhtemelen.
Ya da hiç enma dan bahsetmeyecek zoro sahnelerini orada bitirecek bir süreliğine bizi daha fazla merakta bırakacak.

Fanlar çıldırır bir hafta daha bekleyemezler. Şu anda Kaido vs Big Mom'dan daha önemli bir hadiseye dönüştü. Oda öyle birşey yaparsa bir hafta kulak çınlamasından kurtulamaz.
Oda kadar gizemli ve olayları uzatan bir mangaka yoktur herhalde .
Birşey anlatmamasının ihtimaller dahilinde olduğunu düşünüyorum devam ederse bu bölüm büyük hypelıktır.

Oda kadar gizemli ve olayları uzatan bir mangaka yoktur herhalde .
Birşey anlatmamasının ihtimaller dahilinde olduğunu düşünüyorum devam ederse bu bölüm büyük hypelıktır.
İki bölümdür hype muhabbeti yaptılar normal bölümler geldi. Bence bu sefer hypelik bölüm gelecektir aha da buraya yazdım.:good:

Herkes Enma'ya odaklanmış bu hafta Zoro fanları coşacak. Oden'in yüzünü göreceğiz muhtemelen, Kaido'ya ne zaman ve nasıl hasar verdiğini göreceğiz. Zoro çok önemli bir bilgi alacak. Thriller Bark'ta Ryuuma ile kapışmasını anlatacak. Kılıcı bizzat Ryuuma'nın verdiğini söyleyecek. Sahne Kaido vs Big Mom'a dönecek bir ihtimal savaşları bitmiş ikisi de yorulmuş kek ve sake isteyecekler. Spo yine geç çıkacak muhtemelen.
Hayaller

Ya da hiç enma dan bahsetmeyecek zoro sahnelerini orada bitirecek bir süreliğine bizi daha fazla merakta bırakacak.
Gerçekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık