Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

İkisinin de filmi kısa bir arayla girdi vizyona da aralarındaki mevzu çok daha eskiye dayanıyor. Ee tabi reklam amaçlı tansiyonu yükseltmiş olabilirler ama ben Zeki'nin o kadar namussuz olmayacağına inanmak istiyorum.
Bence öyle Nbc filmi için şu an reklama ihtiyacı yok ama Zeki Demirkubuz’un var gibi.Namussuzluk olarak düşünmüyorum filmin bütçeye sponsora ihtiyacı vardır yada bir sonraki film için gelire vs… Ticari hareket parayı kırmak isteyen yapımcı ve yönetmen olsa senin gibi düşünebilirdim ama hiç izleyen olmazsa sanat filmi yönetmeni bile istediği filmleri çekemez.

30. yıla özel Turkcell ya da turkcell genc kullananlara özel 1 sinema bileti alana 1 sinema bileti bedavaymış. 1 sinema bileti olmuş 200 TL, alın eşinizi dostunuzu değerlendirin derim. :sapkali:

Bence öyle Nbc filmi için şu an reklama ihtiyacı yok ama Zeki Demirkubuz’un var gibi.Namussuzluk olarak düşünmüyorum filmin bütçeye sponsora ihtiyacı vardır yada bir sonraki film için gelire vs… Ticari hareket parayı kırmak isteyen yapımcı ve yönetmen olsa senin gibi düşünebilirdim ama hiç izleyen olmazsa sanat filmi yönetmeni bile istediği filmleri çekemez.
Kültür bakanlığından para alıp yaptı zaten filmi. Bir de yükselen bir trendi yakalamıştı bu kavgadan da önce Zeki. Özellikle Kader/Masumiyet editleri ile gencoların çoğu adamdan haberdar oldu. Bu noktada katılmıyorum sana:s

Kültür bakanlığından para alıp yaptı zaten filmi. Bir de yükselen bir trendi yakalamıştı bu kavgadan da önce Zeki. Özellikle Kader/Masumiyet editleri ile gencoların çoğu adamdan haberdar oldu. Bu noktada katılmıyorum sana:s
Evet ama uzun yıllar önceydi uzun zamandır gündemde değildi NBC gibi yani reklam şart.Cem Yılmaz gösterisinde güzel söylüyor Al Pacino program program gezip filminin reklamını yapıyor biz yapınca olay oluyor diye belki bundan dolayıdır bu hareketler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık