Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakın zamanda Canik'e taşınacağım da samsunu pek bilmiyorum. Anayoldan gelip geçerken gördüğüm kadarıyla canik biraz eski bir yerleşim yeri. Genel olarak güvenilir bir yer mi?
Canik eski yerleşim yeri ama yeni yapılan mahalleleri var, gelişiyor yavaştan. İlkadım daha eski ama uygun ve güvenli tarafları var. En güvenilir ve pahalı yer Atakum.

Evet... :)

Güvenlik açısı muhabbeti için diyorsan pek birşey farketmez. Heee çok lüks yerde yaşayıp kimseyle muhattap olmayacaksan ayrı konu.

Yani her gün Atakum-Canik git gel toplam 100 küsür km yol çekmeye gerek var mı? Canik'in iyi bir mahallesinden tutarsın ev sorun yaşamazsın.
Canik'in iyi mahallesi neresi işte onu bilsem tutacağım 🙃

Evet... :)

Güvenlik açısı muhabbeti için diyorsan pek birşey farketmez. Heee çok lüks yerde yaşayıp kimseyle muhattap olmayacaksan ayrı konu.

Yani her gün Atakum-Canik git gel toplam 80-100 km yol çekmeye gerek var mı? Canik'in iyi bir mahallesinden tutarsın ev sorun yaşamazsın.
Yani tramvayı değil travmayı seç mi diyorsun timsah? Net muhit söylesene balım.

Canik'in iyi mahallesi neresi işte onu bilsem tutacağım 🙃
Valla çok bilmiyorum ilçeyi bana biraz ters orası, fakat sahil kesiminde tutabilirsin ev, iyidir oralar.

Yani tramvayı değil travmayı seç mi diyorsun timsah? Net muhit söylesene balım.
Yahu Bafra-Atakum-İlkadim falan olsa diyeyim de ben Canik'e çok az gittim. Fakat sahil kesimi iyidir diye düşünüyorum, çünkü o bölgeler genelde Samsunda iyi semtler oluyor.

Zaten Samsunda birkaç mahalle, semt dışında öyle çok sıkıntılı yer yok sıkıntı yaşayacağı. Yani güvenlik olayına TR de her yerde olduğu kadar dikkat ederse sorun yaşamaz diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık