Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen günkü fatura konusuyla alakalı n11'den aradılar. Yarım saat boyunca konuştuk ve kadın robot gibi önündeki metni okuyor başka bir şey söylemiyor. Diyor ki kargo ücretleri, promosyonlar, kampanyalar vb. ürün fiyatına yansıtılır. E diyorum yansıtmamışsınız faturada sadece ürünün fiyatı var. N11 bana hizmet sunup faturasını kesmiyor yani öyle mi diyorum, diyor ki ben öyle bir şey demedim zırvalayıp duruyor tekrar aynı şeyleri. Sinirler gerildi yine sabah sabah.

Geçen günkü fatura konusuyla alakalı n11'den aradılar. Yarım saat boyunca konuştuk ve kadın robot gibi önündeki metni okuyor başka bir şey söylemiyor. Diyor ki kargo ücretleri, promosyonlar, kampanyalar vb. ürün fiyatına yansıtılır. E diyorum yansıtmamışsınız faturada sadece ürünün fiyatı var. N11 bana hizmet sunup faturasını kesmiyor yani öyle mi diyorum, diyor ki ben öyle bir şey demedim zırvalayıp duruyor tekrar aynı şeyleri. Sinirler gerildi yine sabah sabah.

Niye uğraşıyorsun ki, belli ki sistemleri çakallık üzerine.

Bu Japonya merkezli Dünya haritası çizimiymiş.
afrikaya kabaca, rusya, kazakistan, moğolistan, çin ve japonyayı sığdırıyorsun sşildfjg (koreleri de sayı sdflgk)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık