Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben aslen Qui Gon Jinn'i daha fazla severim. Skywalker seriye başlama sebebimdi ama işin derinliğine hakim olunca sıralamada önceliğim yıllar önce değişti. Skywalker ismini nick olarak kullanmaya devam ediyorum alışkanlık oldu galiba :D ama seviyoruz da tabi, öylesine kullanma değil bizimkisi.
Star Wars evreni disneyle birlikte boka bulandı maalesef o yüzden eskisi kadar ilgimi çekmiyor maalesef. Eskiden anneannemin evinde SW karakterlerini düşünerek savaşırdık yastığını düşüren kaybederdi :D @Keepr iyi bilir az kapışmadık onunla ve abisiyle xD

Son düzenleme:
Star Wars evreni disneyle birlikte boka bulandı maalesef o yüzden eskisi kadar ilgimi çekmiyor maalesef. Eskiden anneannemin evinde SW karakterlerini düşünerek savaşırdık yastığını düşüren kaybederdi :D @Keepr iyi bilir az kapışması onunla ve abisiyle xD
Çok güzel günlerdi ya. Aşırı özlüyorum. Babaannemin evinde mandallarla yaptığımız savaştan daha fazla eğlendiğim bir şey olmadı şu ana kadar. Hayatımın en eğlenceli zamanlarıydı...

Çok güzel günlerdi ya. Aşırı özlüyorum. Babaannemin evinde mandallarla yaptığımız savaştan daha fazla eğlendiğim bir şey olmadı şu ana kadar. Hayatımın en eğlenceli zamanlarıydı...
Mandaldan mandal fırlatan silah yapıp birbirimize göstermek. Odadan odaya koşarak birbirimize mandal sıkmak. Mandal kabını kask yapmam :D

Nintedo ds'de Mario Party, Call of duty modern warfare zombie mod, Cod'da kendi aramızda vs, Bomberman, Mario Kart..

Star Wars yastık savaşları, Nerf kapışması, Kibrit içi, Beyblade.. çocukluğu o kadar zirvede yaşadıkki.. şimdiki zamanlar sarmıyor ya :S

Mandaldan mandal fırlatan silah yapıp birbirimize göstermek. Odadan odaya koşarak birbirimize mandal sıkmak. Mandal kabını kask yapmam :D

Nintedo ds'de Mario Party, Call of duty modern warfare zombie mod, Cod'da kendi aramızda vs, Bomberman, Mario Kart..

Star Wars yastık savaşları, Nerf kapışması, Kibrit içi, Beyblade.. çocukluğu o kadar zirvede yaşadıkki.. şimdiki zamanlar sarmıyor ya :S
Gerçekten o zamanlardan daha kaliteli zaman geçirmemiz mümkün olmadığından hayat daha sıkıcı olmuştur belki de xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık