Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
soruya cevap ver, ne işe yarıyor
Eğri büğrü doğrular çizdiren denklemlere yapılan işlemlerle oluşan büyülü hacimlerin hesabı falan yapılıyordu ki bu lise düzeyi falan. Bireyin zihin dünyasında yeni oyuklar açacak cinsten bir şeydi. Karmaşık sayılar, organik kimya vs de bu etkiyi yapıyordu. Fayda eğrisi rasyonel olarak değerlendirebileceğim bir şey değil yani.
Meslek hayatında kullanmasını isterim.yoksa tıp okuyacak adama niye integral gösterilsin ki?ama gösteriliyor.boşu boşuna bunlara zaman harcanacağına daha alansal eğitimler verilmeli.
Bu konudan şikayetçi olan bir tıpçıya denk gelmedim ama bahsettiğin şey gelişimin, ilerlemenin önüne set çeken bir anlayış.

Eğri büğrü doğrular çizdiren denklemlere yapılan işlemlerle oluşan büyülü hacimlerin hesabı falan yapılıyordu ki bu lise düzeyi falan. Bireyin zihin dünyasında yeni oyuklar açacak cinsten bir şeydi. Karmaşık sayılar, organik kimya vs de bu etkiyi yapıyordu. Fayda eğrisi rasyonel olarak değerlendirebileceğim bir şey değil yani.

Bu konudan şikayetçi olan bir tıpçıya denk gelmedim ama bahsettiğin şey gelişimin, ilerlemenin önüne set çeken bir anlayış.
fayda değil işlev sorgulanıyor. integral bilmeden mühendis olan bin kişi say desem sayarsın bence. demek ki işlevi düşündüğümüz, okullarda gözümüzde büyütüldüğü kadar önemli değil

mesela çoğrafya bilgisi de çok mantıksız. şehirde yaşayıp şehirde ölecek insan napsın

Kıt'ada ilk ay bitti , izinleri saymazsak 286 gün kaldı. Ödünç rütbeyle komutancilik oynamamaya çalışıp kaşınanlari durtmekle yetiniyorum. İnsan idaresinin ne kadar zor olduğunu ise iliklerime kadar hissediyorum. Bedelliye param olsa yapar mıydım? Hayır. Arz ederim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık