Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkalarını kabul ediyorsun sonra kendi kendine diyorsun ki, olum ben bu adamı bile kabul ediyorum kendimi niye kabul etmiyeyim :oleyo2:

Bu diğer bütün işler için de geçerlidir xD sevgi, iş, hırs vesaire.
Benim pek yapmadığım bir şey, hazzetmediğim insanları kabul eetmek, illaki bir etkileşim yaşıyorum. Genelde o tipleri kabul etmek yerine uzak kalmayı ya da uzaklaştırmayı tercih ediyorum. Kabul etmekte neymiş, bu alternatifi hayatım boyunca hiç düşünmedim.

Benim pek yapmadığım bir şey, hazzetmediğim insanları kabul eetmek, illaki bir etkileşim yaşıyorum. Genelde o tipleri kabul etmek yerine uzak kalmayı ya da uzaklaştırmayı tercih ediyorum. Kabul etmekte neymiş, bu alternatifi hayatım boyunca hiç düşünmedim.
Dostun olarak kabul etmek zorunda değilsin. İnsan olarak, birey olarak kabul etsen yeter aslında. Geçenlerde şöyle bir söz öğrendim bu iyi bir örnek hatta "Bu dünyaya gelmediniz, bu dünyadan geldiniz. Okyanustan çıkan bir dalga gibi. Burada yabancı değilsiniz."

Dostun olarak kabul etmek zorunda değilsin. İnsan olarak, birey olarak kabul etsen yeter aslında. Geçenlerde şöyle bir söz öğrendim bu iyi bir örnek hatta "Bu dünyaya gelmediniz, bu dünyadan geldiniz. Okyanustan çıkan bir dalga gibi. Burada yabancı değilsiniz."
Bence farklı tipteki insanlardan bahsediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık