Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

1072-1075 personel listesi:
SB: Storyboard (hikaye çizimi/senaryo taslağı)
ED: Episode director (bölüm yönetmeni)
AD: Animation director (animasyon yönetmeni)
1072. bölümün senaryo taslağında Megumi Ishitani görev alacakmış. Ne kadar inisiyatif alabilecek bu görevde bilmiyorum ama aynı sahnenin birden fazla kez kullanılmamasını bekliyorum en azından.

Bu hafta yeni bölüm yoktu. Son bölümlerin özeti şeklinde bir derleme yapılmış. Gelecek bölüm fragmanı:
Yeni openingin de bu bölümde yayınlanacağı söyleniyor.

Yeni openingden sızan birkaç kare.

Edit: Opening, yönetmenlerin efendisi, yüce imparatoriçemiz Megumi Ishitani tarafından yönetiliyor. Evet, tarafından.

Son düzenleme:
OP spoilers sayfasının paylaştığına göre Wano bittikten sonra iyi animatörler One Piece'ten ayrılıyormuş. "İyisi buysa kötüsünü düşünemiyorum." dediğinizi duyar gibiyim. :D Ben de sevmiyorum şu anki animeyi ama böyle olmasının sebebi animatörlerden çok yönetmenler; hem bölüm yönetmenleri hem de seri genel yönetmeni. Şimdi animatörler de kötü olursa, karakterlerin disko topu gibi ışık saçmasından kurtulabiliriz belki ama manga panellerinin ekranda kaydırılmasıyla animeye dönüştürülen serilere de dönebiliriz. xD Tabii şaka bu, koskoca Toei bu duruma düşmez herhalde. Sürekli daha kötüye gidiyor anime ama bundan kötüsü olabilir mi, emin değilim. Nasıl bir şey çıkacak ortaya, merakla bekliyorum.
1078'den sonra ara varmış. Bir de Wano'nun bitmesine sanırım 10 bölüm kalmış.

1079-1082 Bölüm Başlıkları
1079: "Sabah Geldi! Luffy ve Arkadaşları Dinleniyor!"
1080: "Festival Ziyafeti! Denizin Yeni İmparatorları."
1081: "Dünya Yanıyor! Donanma Amirali Saldırır!
1082: "Yeni Bir Çağ Başlar! 'Yonko' Kızıl Saç'ın Hiddeti".

Çokbilmiş (Egghead) arcı 1085. bölümde başlayacak.

Amiral Ryokugyu'yu 882. bölümde Keiji Fujiwara seslendirmişti. Ne yazık ki kendisi 2020'de vefat ettiği için Ryokugyu'nun yeni bir seslendirmeni olacak. Henüz açıklanmadı, 1079. bölümde göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık