Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gen V (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 13 86.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
Şu kanıyla silah yapanın gücü çok gereksiz olmuş.ya bi yerdeki kanı kullanacak ya da kendini kesip duracak.gördüğümüz net kas ve beden gücü olanlar açık ara en işe yarayan olanlar.birde ekstra gücüde varsa daha iyi.alevli çocuk gibi.sentry çakması zaten.misal bunların dengi olarak x-men deki omega sınıfı diyebiliriz.
Yok demeyiz. Demeyin.

The Boys kadar kaliteli olmasa da yoklukta gideri var. Klişeden sıyrılmışlar büyük ölçüde. The Boys'ta olması gerekirken olmayan çizgi roman karakterlerini kullanacaklar büyük ihtimalle (son bölümdeki Tek Knight gibi).

5.bölümü de izledim de arkadaş ne bokuna vites düşürüyorsunuz yahu. Bölüm süresi 35 dakikaydı bir şeyler oluyor gibi ama çok yüzeysel ve hızlı geçiştiriliyor olaylar. The Boys bitmeden o evrenden forsu yüksek dizi çıkarmazlar anladık da bu kadar da şeetmeyin hani

Son bölüm o kadar kısa ve atlamalı ki, arada başka bölüm kaçırdım sandım. Tansiyon yüksekken bir anda düştü .. sonra ki bölüm Soldier Boy var sanırım.

Homelander öldürdü sandım ama kurtulmuş. Şimdiden Boys sezonunda işlenecekler mi merak ediyorum.

Dizipal dan izliyordum ama artık izleyemiyorum bir süre ilerledikten sonra hata kodu veriyor.
Gerçi dizipalda ki bütün izlediklerim hata veriyor bilgisayarım da sıkıntı var galiba

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık