Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Crocodile Aramaki'ye yem olmaz Weevil gibi bu çok net. Olsa zaten 2 yıl boyunca Yeni Dünya da cirit attı olurdu. Weevil'ın Shichiliği gittiği anda iptal ettiler.

Görmeden ne net cevabı istiyorsun? Görelim en net cevabı veririz.

Yani sıralama yap görelim bakalım senin netliğini.
Hep erteliyorsun sonra gerçekler ortaya çıkınca ama retcon yedi diyorsun :(
Örnek 3 milyar gibi...
Bu mantığa göre hiçbir şey konuşmamız lazım.
Şimdi Crocodile en güçlü mü değil mi ?
Bence net en güçlü değil.

Hep erteliyorsun sonra gerçekler ortaya çıkınca ama retcon yedi diyorsun :(
Örnek 3 milyar gibi...
Bu mantığa göre hiçbir şey konuşmamız lazım.
Şimdi Crocodile en güçlü mü değil mi ?
Bence net en güçlü değil.
Yahu bırak, retcon olduğu ortada dediğim şeyin bana olayları tek tek yazdırma kabul et ya da etme gerçek bu.

Onun dışında bana diyorsun hala aynı şeyi sayıklıyorsun. Net net diyorsun yap sıralamanı netliğini görelim. Bakalım nasıl netsin... :D

Daha üste koymuştum da aksiyon lazım net bir şeyler söylemek için. Şuanki ödüllere bakarsak dediğin gibi 5 numara o
Mihawk yonko+ ve ya yonko
Bb yonko
Law nerdeyse amiral sağ kol+
Weewil sağ kol+
Croc sağ kol
Boa sağ kol civarları
Kuma sol kol
Jinbe yc2-yc3 arası
Moriah uçan altılı filan
Buggy...
Dof'dan da emin değilim. Dressrosa'ya bakarsak yc2-yc3 arası derim ama şu an gelse onun da bir sağ kolu seviyesi olur Croc'un önüne koyarım.
Seri sonu en güçlü Bb olur.

Yahu bırak, retcon olduğu ortada dediğim şeyin bana olayları tek tek yazdırma kabul et ya da etme gerçek bu.

Onun dışında bana diyorsun hala aynı şeyi sayıklıyorsun. Net net diyorsun yap sıralamanı netliğini görelim. Bakalım nasıl netsin... :D
Crocodile en güçlü değil diyorum işte.Hala sıralama yap diyor yahu... :hhh:
3 milyar konusunda yanıldın ister retcon de ister deme tüm KF olarak gerçeği gördük zaten...

Crocodile en güçlü değil diyorum işte.Hala sıralama yap diyor yahu... :hhh:
3 milyar konusunda yanıldın ister retcon de ister deme tüm KF olarak gerçeği gördük zaten...
Net olalım diyor sıralama yok. Aynen canım gördük, gir ödül tahmin yerine Crocodile'a 200-300 M yazan kişileri görürsün. Demek Crocodile 10 kat güçlü geldi onların mantığına göre. Devam sen böyle, hele de Jinbe ve Weevil ödül örnekleri ortadayken...

Net olalım diyor sıralama yok. Aynen canım gördük l, gir ödül tahmin yerine Crocodile'a 200-300 M yazan kişileri görürsün. Demek Crocodile 10 kat güçlü geldi onların mantığına göre. Devam sen böyle, hele de Jinbe ve Weevil ödül örnekleri ortadayken...
Yanılan insanlar zaten senin aksine yanıldığını kabul etti.Ceza çekerim diyenler cezasını çekti.Bir tek sen mızıkçılık yaptın.
Sıralamayı ne yapacaksın ? Crocodile en güçlü Shichibukai değil diyorum işte yahu... :hhh:

Oda zaten seviyeleri belirlemiş. Tepe seviye 3 Milyarlık adamlar (4)
High
3,996 Teach
3,590 Mihawk
3,189 Buggy
3,000 Law

Sağ kol veya Biraz üstte ödülde olanlar (3)
Mid
1,965 Crocodile
1,659 Hancock
1,100 Jimbei

1 milyar etmez tırt Lordlar (4)
Low
480 Weevil
340 Doflamingo
320 Gecko Moriah
296 Kuma

Oda pişman olmuştur Croco'yu harcadığına. Adam bir de çölde yenildi bir çaylağa.

Çizim olarak yanına yaklaşacak yonko sağ kolu yok.

Yanılan insanlar zaten senin aksine yanıldığını kabul etti.Ceza çekerim diyenler cezasını çekti.Bir tek sen mızıkçılık yaptın.
Sıralamayı ne yapacaksın ? Crocodile en güçlü Shichibukai değil diyorum işte yahu... :hhh:
Ben bir iddaa söylemedim ki bir düşünce söyledim. Ödül sisteminde olan değişiklik ortada şimdi hepsini tek tek yazmaya gerek yok tekrardan. Yani "Net olalım" deyip sıralama yapamıyorsun daha ama anca "Crocodile değil" diyorsun.

Merak ettim sıralamanı yap diyorum ama bana deyip sürekli kendin kaçamak cevap veriyorsun. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık