Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Shanks'ın bilinen tek yarasını Teach vermiştir > Mihawk ile olan onca düelloladan kalan tek yara yoktur

Mihawk > Teach ?

Neyse çay içelim devam.
Dediğin olabilir ama Teach'in hangi koşullar altında Shanks'e zarar verildiği bilinmiyor. Ya beklenmediği anda zarar vermiş olabilir(burda da Shanks'in gözlemi zayıf sonucuda çıkarılabilir) ya da bir vs sonucu almış olabilir. Mihawk vs Shanks tam olarak bir duello olduğu için zarar verme değil de biraz güç gösterisi yapma maksadı da olabilir elbet. Ama ben şayet 2 meyveli Teach>Mihawk diye düşünürüm.

Dediğin olabilir ama Teach'in hangi koşullar altında Shanks'e zarar verildiği bilinmiyor. Ya beklenmediği anda zarar vermiş olabilir(burda da Shanks'in gözlemi zayıf sonucuda çıkarılabilir) ya da bir vs sonucu almış olabilir. Mihawk vs Shanks tam olarak bir duello olduğu için zarar verme değil de biraz güç gösterisi yapma maksadı da olabilir elbet. Ama ben şayet 2 meyveli Teach>Mihawk diye düşünürüm.
Söylediğine göre dikkatsizliğinin eseri değilmiş. Ama çok yanlış oradan Yami Teach>Mihok sama sonucunu çıkartmak.

Söylediğine göre dikkatsizliğinin eseri değilmiş. Ama çok yanlış oradan Yami Teach>Mihok sama sonucunu çıkartmak.
Anladım tam olarak hatırlayamadım galiba. Ama Shanks'ın o güçteki bir rakibe karşı böyle bir hasar alması da çok ilginç geliyor. Koskoca Yonkou daha sağ kol olmamış birisine karşı hasar alması da ne bileyim Wb'nin denizci erinden hasar almasına benziyor. Tabi çıkarılan sonuç bana göre de yanlış.

Shanks'ın bilinen tek yarasını Teach vermiştir > Mihawk ile olan onca düelloladan kalan tek yara yoktur

Mihawk > Teach ?

Neyse çay içelim devam.
Mihawk ile düello atmışlar. Teach ile ise savaş esnasında olan bir yaralanma. Her ne kadar dikkatsiz değildim dese de karambolde olmuş olabilir. Ayrıca yaranın ne zaman alındığı da belli değil. Belki çok daha ezikken almıştır. Ondan sonra güçlenip mihawk ile düello etmiştir. Mihawk ile düello ettiği zamanladaki Shanks belki de Teach'den yara almazdı. Belki de gene alırdı. Belirsizlik var.

Bir zamanlar shic olmuş adamlardan hangisi zirve halinde bu listenin tepesine çıkar deniliyorsa BB'dir. Sadece shic oldukları hali ele alınıyorsa Mihawk'tır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık