Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Geçmişten Bugüne Smoker

Başka beklentim Luffy'nin Garpı olacağı yönündeydi. Serbestçe Luffy'nin peşine takılabilmek için Garp gibi aşırı rütbeye değil de kafasına eseni yapabileceği rütbede durması, Luffy'i devamlı kovalaması, Garp gibi mutlak adaletin peşinden gitmemesi. Oda bizim gibi düşünmüyor galiba o yüzden muallakta kaldım. Akainu ve Aokijiyi kıyaslamak garip biraz. Adamların sadece meyveleri sayesinde koramiral olursun üstüne herifler çalışmış.

adam adamlığından kazanıyor zaten ilerde de yüksek rütbelerde görürsek gücünden değil adamlığından olacak bence

Simdi Law da az buz bir karakter degilmiş onu ögrendik,her ne kadar sevmesem de. Kasıntı insanlara gıcık olurum.. Law da biraz var artizlik :D Neyse.. Smoker'dan en azindna biraz hareket beklerdim Law la vs sinde. Ama olmadı güldürmedi. Catabat diye yedi sopasini. Tabii bu seride coby nasil yasıyorsa nefes alabiliyorsa smoker da o keseden devam edecek gibime geliyor. En son sopa yemesinden sonra smoker da coby nin oldugu kümeye düsmüstü benim icin. Cok da severim kendisini bakalim önümüzdeki bölümlerde görecegiz. Toparlasin azcik kendine gelsin.

Smoker'ı alabastadaki o süper sözüyle çok sevdim . Sadece orda sevdim :D Benim gözümde de orta seviyelerde bir karakterdir GARP olmasın .

Geleceğin Garp'ının bende Smoker olmasını isterim ancak daha hikayenin başında gözükmüş Luffy'nin yaşına daha uygun olarak Coby var.Arkasındada Garp gibi birisi var.Gelişime açık birisi üstelik.Yaş olarakta Luffy'e yakın olması geleceğin Garp'ının Coby olmasını gözümde daha olası kılar.
Smoker'ın gücüne gelecek olursak;
Ortalama bir koramiraldir bana göre.2 yıl yeni dünyada kalması abartılıyor sanki.Roger yaşıyorken Momonga,Yamakaji Oramiral veya Koramirallerdi yanılmıyorsam.Yani bu karakterler Grand line'da/Yeni dünyada at koşturmuş karakterler diyebiliriz.O yüzden Smoker'ın tecrübesi diğer koramirallerin yanında hiçbirşey.
Meyvesi çokda sağlam bir meyve değil açıkçası.Juttesi bu açığı kapatıyor.(Saldırı gücünü yükseltiyor).Ancak gerek saldırı olsun gerek savunma olsun sağlam bir meyveye sahip değil.
Hakkını yemeyelim fiziksel gücü iyi.
2 yıl öncesine göre kendini iyi geliştirmiş ancak koramiral olması için bu gerekliydi tabii.Ancak bu adam nasıl oluyorsa bazı kişilere göre koramiral seviyesini aşıyor.Daha Bismillah yeni koramiral oldu.Koramiral seviyesini aşıyorsa birisi shichibukai dengi olur büyük ihtimal.Ancak 2 yıl sonra gel gör ki Smoker Doflamingo'ya karşılık veremiyor.Jinbe Doflamingo ile karşılaşsaydı sizce saldırmazmıydı?En güçsüz shichilerden Crocodile atar yaptı Doflamingo'ya?Atmos bile ''Komik olan ne Doflamingo'' dedi :DSmoker ne yaptı?Tek yediği belli zaten fakat saldırdı mı saldırmadı mı belli değil.Bence saldırmadı.Hancock'ta olduğu gibi.Hancock,Jinbe,Kuma,Mihawk bunlar Doflamingo ile karşılaşsalar Smoker gibi dururlarmı dersiniz?Mihawk'ı geçtim shichi seviyesinin üstünde bir adam muhtemelen.Jinbe,Hancock tam shichibukai ayarı kişiler.Sizce Smoker gibi dururlar veya tek yerlermiydi?
Şuan için bence Smoker ne Law'ı(zaten yenildi)ne Luffy'i,güçlerini tam görmesekte Kid'i alamaz.Hatta Luffy bu arc Doflamingo'yu alsın bu onu hükmen Smoker'dan kat kat güçlü yapar.
Zoro dengi bir karakterdir Smoker.Ama Zoro Luffy'e denkti değil mi:hhh:

adamın fikirlerine bir şey demiyorum ama yeteneğine ekmek vermem nerdeyse filler bölümlerde ezilen karakterlere verilen meyveler gibi

Yukarıdaki arkadaş nereden biliyorsun Smoker'ın tüm Kor-Amirallerden üstün olduğunu ? Daha düne kadar koramirallerde haki var mı yokmu muhabbeti tartışılırdı anlaşılan artık hakisi olmayan koramiral olamazmış daha çok yolu var. Güzel yazıyorsun ama ezmememek isterkende yükseltme dumanlıyı.

Emre tamda bi arkadaşla seni anıyorduk kualkalrın çınlamamıştır inş :ehe:

Konuya gelirsek alakası yok ben yüceltmiyorum olanı söylüyorum. Adam bariz Diğer Kor Amirallerden üstün. Bi kere Logia sı var. Fiziksel gücü ve Hakiside var üstüne B. Koka da çakmış. Momongadan güçlüdür. 2y önceki Gecko Moria, Crocodile, Kuma ve Hancok u şuanki haliyle yener Smoker. Çok Rahat bi Shichibukai seviyesinde yani. Anladım nefret ediyorsunda yiğidi öldür hakkını yeme :)
Sen baya çoştun abi. Croco - Kuma - Hancock of of tamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık