Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Gece Yarısı Çocuğu Kimdir?

Gece Çocuğu (Ushimitsu Kozo) Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    52
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vicdanlı Cp0 üyesi mi ? En son Croco,Dragon ile beraber reverei basacak dendiğinde bu kadar gülmüştüm :D
Dikkat et de Kid görmesin gülüşünü : ))

Kendilerini Kutsalların Köpeği görenlerin böyle bir işe kalkışması söz konusu olamaz olabilme ihtimali için çeşitli nedenlerle diğerlerinden ayrışıp insan olmaları gerekiyor. Bu yüzden bu vurguyu yapma ihtiyacı hissettim : ))

Bu konuya bu kadar eğilmezdim eğer animedeki çizimi çok detaylı bir çizim yapmamış olsaydı. Fiziksel olarak, giyim kuşamını Sabo'ya benzettim. Lakin Wano'da göründüğü sayıyla, Marijeos'da verdikleri savaşın haberi arasında bir sayı var. Ayrıca ilk defa yardıma gelmemiş daha önceden de yardıma gelmiş ya da Wano'da gece çocuğu efsanesini yaşatmak için gece çocuğu görevini biri devralmış. 926. Sayıya kadar hakkında bilgi sahibi değiliz. Karakterin kim çıkacağı önemli tabi ki. Lakin izo olsaydı ülkenin içinde bulunduğu durumu hemen Marco'ya ya da bir başka Whitebeard'ın tümen komutanlarına iletirdi. Çünkü Oden yakın bir dosttu mürettebatlarında ayrıca iyi de bir tayfa üyesiydi. Nekomamushi Kaido'yu devireceğiz dediği zaman gözü faltaşı gibi açıldı. Haber almamış olması mümkün mü? İzo olma ihtimali yüksek. Denjiro olma ihtimali de mevcut.

Niye Brook burada iç çamaşırını görmek istememiş? Hiç Brook gibi değil karakter artık.
Zoro'yla birlikte yatarken gördüğü anda sormuştu. Sonradan bir daha sormadı zaten. Brook hanımlara iç çamaşırını sorsa da ortamı okuyabilen birisi. Zoro'ya olan yakınlığını görünce adam gibi adam olduğu için üstüne düşmedi.

Üye silindi 1004

Zoro'yla birlikte yatarken gördüğü anda sormuştu. Sonradan bir daha sormadı zaten. Brook hanımlara iç çamaşırını sorsa da ortamı okuyabilen birisi. Zoro'ya olan yakınlığını görünce adam gibi adam olduğu için üstüne düşmedi.
Brook adam gibi adam diyebiliriz yani. :sapkali:

Zoro'nun amcaoğludur falan diyecektim de her tarafı sargıyla kaplıysa falan aklını kaybetmiş, sadece iç güdüleriyle hareket eden Oden'de olabilir.

Zoro'nun amcaoğludur falan diyecektim de her tarafı sargıyla kaplıysa falan aklını kaybetmiş, sadece iç güdüleriyle hareket eden Oden'de olabilir.
Spoilerı gördükten sonra bende böyle düşünmüyor değilim. Kazan olayından sonra tüm teni yanıklar içinde, gururunu kaybetmiş bir adam olarak Wano'da saklanıyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık