Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Garp'ın Amacı

Garp neden hükümete çalışıyor?

• Teorinin tutabilitesi var. (shanks olayı hariç :/)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Adalet anlayışından dolayı denizcidir.

Kullanılan: 31 63.3%
  • Adam dengesiz, ne yapsa yeridir.

Kullanılan: 10 20.4%
  • Garp böyle yapıyorsa vardır bir bildiği.

Kullanılan: 8 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    49
WB'ye rağmen Roger KK olmuş kimse WB'ye başarısız demiyor. Her şeyden önce WB varken yine ona denk diye anılan 3 Korsan daha çıkmış. Yani Garp varken Roger KK olmamalıydı Yonkou olmamalıydı diyemezsin. Her şeyden önce Korsan Kral olacak bir kişiye bir Korsan hop der. Hayırdır kimin kralı oluyon gibisinden. Şimdi ordan WB KK olmak istemiyordu diye söylenir.:D Öyle olsun da neden Roger ile savaşmış.
Ego savaşı bence bu.Wb aile istiyor ve ailesine tehdit olacak kişileri etrafında istememesinden doğal bir şey yok bence.Tabi bu demek değil ki Wb herkese saldırmış.Muhtemelen belli bir sebebi vardır elbet bu savaşın.Wbnin diğer yonkoulardan birisi olan şenks ile savaşmaması da buna örnek olabilir.Şenks wbye itimat edip evlatlarına zarar vermemiş olabilir.Verse sonuçlar daha değişik olurdu.Ace için Denizcilere bile kafa tutan adam değil bir tane 3 tanesine bile gözü kapalı girer.

Garp gençliğinden beri marineye hizmet ediyor.
O yüzden köpek kafasıyla geziyor.
Marinenin köpeği olmuş. :hıh::hıh:
Yine iyi gömdüm haa.:flaugh:

Teoriden çok bir tartışma mevzusu aslında. Teori çok ön planda değil, büyük iddiam da yok zaten. Neden denizcilere çalıştığı hakkında bir tartışma konusu. Teori yi tartışma olarak değiştirdim. Başlık hala uygun değil diyorsan değiştirebilirim.

Zaten diğer 3 seçenek tutmaz anlamına geliyor.
Sanki geyik konusu başlığı gibi bir başlığı var :D Garp'ın amacı ne gibi bir şey olabilir.

Zorla yapıyor olsa Luffy ve Ace çocukken onları da denizci olarak yetiştirmeye uğraşmazdı bence. Shanks konusuna da imkan vermiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık