Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Garp, Sakazuki'yi Öldürebilir miydi?

Öldürebilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    332
Öldürmeyi kolay sanıyor millet.Garp en fazla bir güzel dövüp kısa süreliğine etkisiz bırakırdı.

Yaşlı bir adamın Sakazuki'yi değil öldürmesi yenmesi bile kolay olmaz.
+1.Dövebilir belki de öldüremez.Adam Beyazsakal'ın adayı ikiye bölen deprem yumruğunu kafasına yedi 10 dk sonra Luffy'i kovaladı.Bu adamı öyle yumruk,tekme atarak öldüremez kimse kolay kolay.

Yendikten sonra öldürmek kolay. Ne yapacak yerde yatarken olay ölmeye gelince ayağa mı kalkacak xD

Gerçi siz de haklısınız alıştık artık binlerce kez yenilip hiç ölmeyen ana karaktere kimse ölmez sanıyoruz :oleyo2:
Yumrukla, sopayla Usopp'un hasta anası bile ölmez bu seride. Garp Kaido gibi kılıç alırsa eline bir ihtimal.

Söylemek istediğim şeyi anlamışsın, yenen öldürür isterse, yenmiş adam zaten. Garp o hızlıyla Akainu'ya yetişene kadar yaşlılıktan ölürdü ama.
Ben MF Garp'ı hala Amiral Yonko seviyesinde görüyorum. Şu an olsa Akainu'yu alamaz derdim. O zamanki hali denk gider, belki alır. Oda ısrarlar yaşlandık, biz bittik dedirtiyor yaşlılara. Emekliliği hak ediyor bu ihtiyarlar.

Ben MF Garp'ı hala Amiral Yonko seviyesinde görüyorum. Şu an olsa Akainu'yu alamaz derdim. O zamanki hali denk gider, belki alır. Oda ısrarlar yaşlandık, biz bittik dedirtiyor yaşlılara. Emekliliği hak ediyor bu ihtiyarlar.
Araya birilerini koyar, biri bir tarafa bakarken diğeri vurur vesaire, net bir dövüşte birbirlerini yenemezler şuan bence.

Reis orada Garp direkt öldürmeye dalacaktı yani gözü dönmüştü. Gücü 10 ise 20 olacaktı yani. Akainu ne kadar güçlü olsa da kışkırtılmış bir Garp karşısında şansı olmazdı orada. Adamın gözü dönmüş, normalde hep güle güle gezen adam bu. Vallaha parçalardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık