Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Garp, Roger'ı Ölümün Kıyısına Getirdi Mi ?

@Monkey D. Dragon
Demek istediğim şu. Garp, Roger, Beyazsakal bu adamlar zaten çağın zirve isimleri. Aralarında çok az fark vardır burası net. Ama seri bize gösteriyor ki Garp, Roger ve Beyazsakal'dan az da olsa güçsüz. Bu farkı denizci olmanın verdiği avantajla kapatmış olabilir. Bu yüzden zaman zaman ölümün kıyısına getirmiş olabilir. Ki aralarında çok fark olmayan iki insan için normal bir şey bu.

@Monkey D. Dragon
Demek istediğim şu. Garp, Roger, Beyazsakal bu adamlar zaten çağın zirve isimleri. Aralarında çok az fark vardır burası net. Ama seri bize gösteriyor ki Garp, Roger ve Beyazsakal'dan az da olsa güçsüz. Bu farkı denizci olmanın verdiği avantajla kapatmış olabilir. Bu yüzden zaman zaman ölümün kıyısına getirmiş olabilir. Ki aralarında çok fark olmayan iki insan için normal bir şey bu.
Bence öyle değil. Garp Wb den yukardadır.

Roger isterse "Garp sen beni öldürdün ama yeniden dirildim" demiş olsun.

Buggy Wb için "Roger'la dövüşebilen tek korsan" desin.

Mangaka Newgate'e korsanları da denizcileri de kapsayan bir ünvan vermiş.

DÜNYANIN EN GÜCLÜ ADAMI!

Ve bu ünvan Garp'ta değil. Daha neyini tartışıyorsunuz bilmem ki. Hee Garp adam değil bilmediğimiz başka bir sıfata sahipse diyin de bilelim anasını :bilmem:

DÜNYANIN EN GÜCLÜ ADAMI!

Ve bu ünvan Garp'ta değil. Daha neyini tartışıyorsunuz bilmem ki. Hee Garp adam değil bilmediğimiz başka bir sıfata sahipse diyin de bilelim anasını :bilmem:
En güçlü adam neden yenildi diye sormak lazım o zaman :D

DÜNYANIN EN GÜCLÜ ADAMI!

Her zaman ki cevabımı vereyim, meyve gücü yaşlanmaz.

Mihawk ile Shanks zamanında denk dövüşmüşler ve birbirlerini birçok kez ölümün eşiğine getirmiş olsunlar.
Ama ilerde Shanks'te Dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını almış olsun.

Bu durumda Mihawk'ın Shanks ile denk olması ne kadar mantıklıysa aynı şekilde Garp'ın Wb ile denk olması o kadar mantıklıdır demeye çalışıyor arkadaş :/

Mihawk ile Shanks zamanında denk dövüşmüşler ve birbirlerini birçok kez ölümün eşiğine getirmiş olsunlar.
Ama ilerde Shanks'te Dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını almış olsun.

Bu durumda Mihawk'ın Shanks ile denk olması ne kadar mantıklıysa aynı şekilde Garp'ın Wb ile denk olması o kadar mantıklıdır demeye çalışıyor arkadaş :/
Yalnız bugün Mihawk Shanks'ten güçlüdür diyeni görmedim ben ünvan Mihawk'ta olduğu halde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık