Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gangsta.

Unknown

Güzel konu klasik ama beğendim
Aslında konusu pek klasik sayılmaz. İzleyip bu yorumu yaptıysan bir şey diyemem tabi de konu içerisinde ki tanıtım için yaptıysan o yorumu animeyi pek tanıttığını söyleyemem. :D Ben bir tane yazıcaktım ama onun için fazla üşengecim. :bilmem:

Bari burada yapmayın Sanjiyi eklemeyin ya :D dediklerin kesinlikle doğru güzel bölümdü
Ama vardı şimdi üşendim fotosunu atmaya ama gönderme yapmış olabilirler. Arkadaş orada direk kötü gösterildi ona üzülüyorum ya. Nedir bu Sanji kılıklı adamların mangakalardan çektiği. :(

Aslında konusu pek klasik sayılmaz. İzleyip bu yorumu yaptıysan bir şey diyemem tabi de konu içerisinde ki tanıtım için yaptıysan o yorumu animeyi pek tanıttığını söyleyemem. :D Ben bir tane yazıcaktım ama onun için fazla üşengecim. :bilmem:

Ama vardı şimdi üşendim fotosunu atmaya ama gönderme yapmış olabilirler. Arkadaş orada direk kötü gösterildi ona üzülüyorum ya. Nedir bu Sanji kılıklı adamların mangakalardan çektiği. :(
Diğer mangakalar bile etkilenmiş bu duruma ha :D

Silahlar çeteler filan ondan klasik dedim.

Nicolasın tip bildiğin Danny the dog :D

Wallace da alacakaranlık mı oluyor? Kolunda iz falan vardı. Künyeli olmak farklı bir şey. Nicolas hem künyeli hem alacakaranlık hem de dövmeli. Adam mükemmel bir şey. :D

Dövmenin de ne olduğunu merak ediyorum. Wallace'ın yeteneği de fena değil, zeki çocuk. Geçmişlerini merak ediyorum ikilinin.

Ayrıca aynı sınıf aynı numarada birden fazla kişi olması iyi oldu. Ve bir merak uyandıran şey de bu künyeleri kim vermiş? Hadi çocukları toplayıp eğittikten sonra sonuçlara göre verilse diyorum ama kimse birbirini tanımıyor. :/

Bu bölüm baya güzeldi. Herhalde çocuk da ekibe katılacak. Baya da güçlü zaten
Şef dedikleri kadın ve gözlüklü kadın da baya iyiler sanırım. İyi gidiyor seri.

Bence ikisi de S büyük ihtimal ama gözlüklü S5 ama Gina S3 falandır heralde. Nic S0 olur mu bilmem ama olursa deli olur. :D
Seri sonunda görürüz belki. :D

3 muhtemel S seviyemiz var şu an. :D

Gözlüklü ilk başta pısırık davranıp Worrick Gina' ya silah çekince psikopata döndü ya, orayı sevdim nedense. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık