Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Yarı Tanrı adama 27 kglik kız tek attı.Nasıl küfür etmeyelim bu ...pu çocuklarına.Küfür edilcek daha fazla şey varda neyse yazıklar olsun.:/

Üye silindi 1004

Ne kadar doğru bilmiyorum ama yazar diziye yetişemeyecek miş.Yani dizi bitmeden son kitap daha önce cıkmaz diyorlar.Bu yüzden yazar bitiş senaryosunu hbo ya vermiş.Dizi kitaptan önce bitecek yani.Ha ne kadar doğru çok araştırmadım okuduğum ve duyduklarım bu yönde :D
Dünya'nın en doğru bilgisini bundan 5 yıl önce vermiş adam.

Üye silindi 1004

Bence baştan sona gayet ortalama bir diziydi. Hype yüzünden son iki sezonu beğenmedi kimse. Ortalama bir diziyi neden bu kadar yücelttiler anlamak zor. Ne rezalet ne de efsane. İlk dört sezonu da öyle denildiği kadar muazzam değildi. Kitaplarını desen not tutmadan okuyan cindir. Kitapları okuyup öve öve bitiremeyenlere sorsanız hiçbir şeyi hatırlamıyorlar. Sayfa başına 150 karakter koyarsan kimse hatırlamaz tabi...

Red Wedding ve idama şok olan insanları da gram anlamıyorum. Eclipse'i gören gözler için Red Wedding kreş gibidir. Lost Children'ı okuyan gözler için malumun idamı ip atlamak gibidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık