Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Bugün sakin kafayla bir daha izledim son bölümü bu Brandon Stark çok kötü biri.Öncelikle savaştan önce gidiyor Jon'a kim olduğunu söylüyor ortalığı karıştırıyor hadi diyelim bunu Sam de söyledi o yüzden önemli değil.E bu adam Kings Landing yanarken orada değil mi?Niye drogonu warglamıyor?1 milyon insanın yanmasına göz yumuyor.Diyelim ki ejderhayı warglayamıyor sihirli yaratık vsvs diye dany'i wargla.Bu neymiş seni oraya izlesin diye mi 3 gözlü kuzgun yaptılar.Bu kadar kötü birinin yönettiği westeros çok dayanmaz gerçi kendi başa geçtiği için istediği kişiyi warglar başta kalmaya devam eder ne kadar kötü keşke night king kazansaydı o en azından böyle kalleş değil...
Edit:E ne yani bu dizinin verdiği mesaj her şeyi biliyorsanız hiçbir şey yapmadan bile kral olursunuz mu?Ne kadar saçma sezon 8'i izlemeyin izlettirmeyin gerçekten çok yazık
Edit2:Bu bran doğru dürüst işlenmediği için ne olduğunu ne yaptığını da anlamadık gerçi tam bir şey de diyemiyorum sonuç olarak çok aceleye gelmiş bir sezon oldu

Son düzenleme:
Bana biraz da Jon'un kendisini reddetmesinden dolayı Dany'nin deliliği daha da büyümüş gibi geldi. Jon kim olduğunu takmayıp Dany ile ilişkisine devam etse Dany böyle olmazdı gibi. Çünkü bu sivri dönüşü tam olarak Jon'un reddedisinden sonra oluyor.

''The iron throne'' yani bu bölüm 19,3 milyon izleyici ile all time rekorunu kırmış.

Böyle bitmesi üzdü. Bu sezon sadece 2. ve 3 bölümü çok beğendim diğer bölümlerde bazı güzel sahneler bulunsa da maalesef bayır aşağı gitmesine engel olamadı. Son bölüm ise rezaletti en kötü bölüm diyebilirim hatta.

Ama baştan hiç bu dizi ile alakalı beklenti içinde olmadığım için bana pek koymadı dizinin geneline bakarak güzel diziydi diyebiliyorum ama bazılarının dediği gibi kesinlikle efsane bir dizi veya gelmiş geçmiş en iyi dizi değildi. Beklenti içinde olup yarı yolda bırakılanlara ise söverken kolay gelsin. Hakkınızdır.

Bence hikayeyi yazanlara sövmek varken karakter eleştirme işini bırakmak lazım. Ben Jon'la ilgili biraz ironi yapacaktım ama adam senaryo tarafından öyle kıstırılmış ki nereden tutsan diğer taraftan elinde kalıyor. Adamı ölümden ''Nasıl daha iyi keriz olunur?'' dersi vermek için getirmişler sanki.

Kellesi koltuğunda olan adam Lannister temsilcisi olarak toplantıya katılıyor ama kalan son Targeryan'ı takan yok. Önceki bölüm Varys ''Bu artık sır değil, bilgi'' demişti ama adam Jon geldi, Jon gitti. Jon ile beraber Ned'in, Lyanna'nın, Rhaegar'ın, Reed'in emeği de çöpe gitti. Bu adamın hikayesi için koskoca Krallık birbirine girdi. Bu muydu yani bu adamın olayı!

Beric bir amaç için ölümden getirildi ve yerine getirip gitti. O zaman Jon hangi amaç için getirildi ve niye hala hayatta?

Bana göre Jon ve Bran, NK ile birlikte bu hikayede kesinlikle ölmesi gereken karakterler idi. İkisini de öldürmediler ve şu an saçma sapan yerlere geldi olay.

Ekşi sözlükte 5 maddeden sonra bittiğine şükrettim. Bu piç Star Wars a giderse boykot edip izlemeyeceğim zaten o da saçmalamaya başladı.

Bu HBO götleri de kazandılar o kadar para madem 12 sezon yapma teklifini reddetti bu götelek Martinle ortaklaşa Game of Thrones Alternative Universe çekin abem Bran geçmişte bir olaya karıştığı için alternatif bir evrene geçiş yapsın gerçek finali oradan izleyelim 12 sezon yap yoldan GOT fanı çevir kitapları okut 3-4 kez Martin ile günde 1 saat kahve içir ver cebine 1 milyon dolar sezonluk yemin ediyorum kazandığın paranın 5 katını kazanırsın

- Daha sonrası olacağını nereden biliyorsun Jaime ?

- Ne ?

- Demek öleceğim ha öyle mi ? Sinsi kötürüm seni.Ne planlıyon len kral mı olacan ?

- .....

- Seni kral yaptırtmayacağım olum.Keşke kuleden atacağıma ümüğünü sıksaymışım orada.

- Hadi bunu da gör bakayım.

Jaime Bran'in üçüncü gözüne yani alnının çatına kılıcı saplar.

Bence böyle bir senaryo daha güzel oldu. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık