Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bölümü beğendim. Serçeparmak'ın öldüğü sahnede güzel bir oh çektim. :D

Jaime, Dany için çalışır artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence direk rezaletti artık mantık hatalarından geçilmiyor sanki dizi.
Mantık hatası göremedim ben sadece geçen bölümkü jet gibi gidip gelmeler üstüne bu bölüm kuzgunlar bu soğukta yavaş uçuyor denmesi garipti :)

Ayrıca Bran konusunda da koca bir sezon hiçbirşey olmadı. Geçen sezondan farklı olarak bir tek ismini öğrendik ve Sam' de öğrendi. Esas öğrenmesi gereken kişiler henüz öğrenmedikten sonra ben ne anladım bu işten?

Mantık hatası göremedim ben sadece geçen bölümkü jet gibi gidip gelmeler üstüne bu bölüm kuzgunlar bu soğukta yavaş uçuyor denmesi garipti :)

Ayrıca Bran konusunda da koca bir sezon hiçbirşey olmadı. Geçen sezondan farklı olarak bir tek ismini öğrendik ve Sam' de öğrendi. Esas öğrenmesi gereken kişiler henüz öğrenmedikten sonra ben ne anladım bu işten?
Şahsen sur olayı çok basite kaçmış gibi geldi kaç bin yılık sur. Birde lyanna olayı beni zerre tatmin etmedi geçiştirilmiş bir sahneydi. Değdi mi 7 bölüm için beklediğimize sence bir yıldan bile biraz fazla bence değmedi gibi duruyor.

Bu bölüm oyuncularda ayrı bi efsane oynadı he.
Cersei'nin wightı gördüğü zaman donup kaldığı hali,
Baelish'in gerilimi,
Jaime'nin korkma sahnesi,
Rhaegar'ın tasvir edildiği gibi Viserys'e olan benzerliği... Oyunculuk 10/10

Bu sezonu büyük umutlarla beklemiştim ama gelecek sezonu izlemesem bile olur.Artık çok kişi neyin ne olacağını tahmin edebiliyor.Kim düşünürdü ki jon snowun bu hale geleceģini.İlk sezonlar bu bilinmezlik yüzünden zevkli idi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık