Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
1 bölüm daha mı düştü? Bu Benjen Stark ölmedi değil mi? O adam bu kadar zaman duvar ötesinde şu durum için kalmamıştır. Çok saçma ve basit oluyor eğer öldüyse.

Zamanında Bran ede yardım etmişti. Adam zaten yarı ölüydü yaşasa napcak.
Adam kaç sezondur duvarın ötesinde durdu, zamanı gelince basit bir yardım için olması saçma geliyor. Niye geri dönmedi kaleye falan bir sebebi olmalı. Şu kurtarma da çok basit, ata alıp ikisi gidebilirdi. Epik değildi tam göstermediler bile, koca Stark böyle mi düşecek.

Stark ve yine aklı başında değil :)
Olsa ata iki kişide binilebileceğini bilirdi.
Bu işte senaryo saçmalığı.Bariz 3 ana karakter bırakıp etrafta kim varsa öldürecek senaristler.Sonra haydi ölülerle savaşa.Adam başsız atlı gibi geziyordu kuzeyde,bu kadar basit ölemez.Ama portal açılan sezonda normal diyelim.

Bu işte senaryo saçmalığı.Bariz 3 ana karakter bırakıp etrafta kim varsa öldürecek senaristler.Sonra haydi ölülerle savaşa.Adam başsız atlı gibi geziyordu kuzeyde,bu kadar basit ölemez.Ama portal açılan sezonda normal diyelim.
Büyük bir üşengeçlik hani öldürecekseler bile benjen'i savaşmak zorunda bıraksalardı iki dakka düşünseler bulurlar daha iyi bir yöntem
.

Büyük bir üşengeçlik hani öldürecekseler bile benjen'i savaşmak zorunda bıraksalardı iki dakka düşünseler bulurlar daha iyi bir yöntem.
Jon'u sudan çıkarıp NK ye saldırsa epik olurdu bak.Jon da mubarek 10 kilo pekmez içmiş gibi.Gece bekle,üstüne savaş,üstüne dondurucu suya düş hala şoka girme ya da ölüme yaklaşma.Nereden tutsak elimizde kalan bir sezon.

Jon'u sudan çıkarıp NK ye saldırsa epik olurdu bak.Jon da mubarek 10 kilo pekmez içmiş gibi.Gece bekle,üstüne savaş,üstüne dondurucu suya düş hala şoka girme ya da ölüme yaklaşma.Nereden tutsak elimizde kalan bir sezon.
Artık kurgu ölümsüzlüğünü op'dan çok hissettiriyor got :/
Oysa en büyül kozu ana karakter olmamasıydı.
Belki bedeni hep soğuktur jon'un zira ölmüştü kalbi duruk bile olabilir.

Artık kurgu ölümsüzlüğünü op'dan çok hissettiriyor got :/
Oysa en büyül kozu ana karakter olmamasıydı.
Belki bedeni hep soğuktur jon'un zira ölmüştü kalbi duruk bile olabilir.
Dediklerin olsa yorulmaz,titremez.Ama bunları yaptı.Sadece dirilmiş olsa organlar çalışmasa bu zamana kadar ters davrandı.Cidden sadece nasıl fanları gaza getiririz üstünde durmuşlar sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık