Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Gaara vs Killer Bee

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    54
Gaara zeka farkı nedeniyle kazanır. Gaara B'ye asla yaklaşmaz çünkü kendi yakın dövüşte iyi değil, B ise yakın dövüşte iyi. B uzaktan anca taş falan fırlatır ama vuramaz. Sonra Gaara bir şekilde uzun sürer ama B'yi indirir. Teke tek olunca normal şartlarda Gaara'yı yenecek pek adam yok. Gaara çok ters bir rakip.

Gaara'yı tokatlayan Deidara'yı Sasuke tokatlayaçaldı, Killer Bee'de takım arkadaşlarıyla olmasına rağmen Saske-kun'u tokatladı. Killer Bee alır.

Hiç sevmem Killer Bee'yi. Gaara alır diyecem sırf o yüzden. Ama o yüzden olmasa da Gaara alır bence. Çöle gömer.

Naruto'nun güç seviyeleri çok karışık geliyor bana. Bir bölümce tek atan adam, bir bölüm sonra tek yeme noktasına gelebiliyor sanki. Çok değişken kısaca. Sonucu tahmin edemesem de favori karakter farkıyla Gaara diyorum. Bu çocuğun seri içindeki gelişimi güzeldi ya. Gerçi seri sonlarında doğru o da arka plana atıldı diye hatırlıyorum ama ilk ortaya çıkışı ve sonrasındaki sahneleri falan çok iyiydi. Hele ikinci sezondaki Naruto sahnesi... Kısaca Gaara.

Gaara'yı tokatlayan Deidara'yı Sasuke tokatlayaçaldı, Killer Bee'de takım arkadaşlarıyla olmasına rağmen Saske-kun'u tokatladı. Killer Bee alır.
Gaara köyü korumak zorunda olmasa Deidara'ya yenilmezdi. Deidara doğrudan hiç hasar verememişken Gaara kolunu almıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık