Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] [FSJ]En Sevdiğiniz Karakter

Sen dur daha Sacit dono, sonlara doğru kimler çıkıyor kimler. Spo verim istersen. ;)
İstemez jnm, sağol. Haftalık olarak okuduğum ve tadı damakta kalan hissiyatı bana kâfi. Gerisi senin olsun ;)

O adamdan bunu hiç beklemezdim doğrusu.Şaka maka serinin en kodamanları aşk acısından yanıyor. :D
Yani, en babayiğidi olan Hei Long bile o acıdan gitti. Daha kim yaşasın arkadaş :oleyo2:

Serinin ingilizce çevirisi bile daha tamamlanmamış galiba o dilde nasıl okudun merak ediyorum diyalogları merak etmiyormusun ?
Okumadım ki, resimlerden %40 kadarı anlaşılıyor ama olsun. :D

O adamdan bunu hiç beklemezdim doğrusu.Şaka maka serinin en kodamanları aşk acısından yanıyor. :D
Oğlum adam Tanrıların Tanrısı lan, evrende tek başına kalmış, canı sıkılmasın diye insanları ve diğer Tanrıları yaratmış. Adamın varlık nedeni yok yani, tutunduğu tek dal da Bai Long olmuş işte, empati yapmak lazım. :D

Okumadım ki, resimlerden %40 kadarı anlaşılıyor ama olsun. :D

Oğlum adam Tanrıların Tanrısı lan, evrende tek başına kalmış, canı sıkılmasın diye insanları ve diğer Tanrıları yaratmış. Adamın varlık nedeni yok yani, tutunduğu tek dal da Bai Long olmuş işte, empati yapmak lazım. :D
Ben SiWang YenShen'i diyorum o sert mizaçtan çıkan hikaye beni şaşırttı.Maskesinin bile sebebi aşk :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık