Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumda Okumaktan En Çok Zevk Aldığınız Muhabbet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
O konuyu kapattık biz yahu. Doflamingo lobisinin hain karalama çabalarını yerle yeksan ettik. O zamanlardan bu zamana köprünün altından çok su aktı.
Lobilerin çıktığı zamanda katıldığın ilk lobiyi bir süre sonra terk edip başka bir lobiye geçiş yapmıştın. O esnada dönen ihanet muhabbetine epey gülmüştüm :D

Lobilerin çıktığı zamanda katıldığın ilk lobiyi bir süre sonra terk edip başka bir lobiye geçiş yapmıştın. O esnada dönen ihanet muhabbetine epey gülmüştüm :D
İhanet değildi bu. Babaya da asla sırtımı dönmem. Sadece ön saflardan çekilmek zorunda kalmıştım çünkü iki lobide birden savaşmak yasaktı. Yasak olmasa o çekilmeyi de yapmazdım.

Sen de baya caps yapmıştın o gün. Alpamis hariç herkes eğlendi :)
Başkalarına fırsat vermemek için bizden olanı en çok biz bombalayalım mottosuyla yola çıkmıştım xD (Serengeti timsahı reddi hiçbir şey yapamadı mesela 😌@RedTeroR ) Fakat hunharca gülmeme engel olamadım tabi sonra. :ehe:

Başkalarına fırsat vermemek için bizden olanı en çok biz bombalayalım mottosuyla yola çıkmıştım xD (Serengeti timsahı reddi hiçbir şey yapamadı mesela 😌@RedTeroR ) Fakat hunharca gülmeme engel olamadım tabi sonra. :ehe:
Tabi canım, geleceği görmüştür diye sayfalarda destan yazmadınız :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık