Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Sanji'yle yarışmak yürek ister. Orada Kaido arkadaşlarının kolunu bacağını kesiyor samuray kıyımı yapıyor Sanji "ahhh Jinbe'yi benden fazla seviyo" diye sinir krizi geçiriyor.... İnanılmaz yani.
Diyecek bir şey yok... tamamen özgüvensiz ve Loser biri olunca, ister istemez sağ sola çemkiriyor işte, üzülüyorum ben artık Sanji'ye...
Bir de Aslında Oda çok düşünceli bir adam... 15 yaş kitlesine hitap eden bir manga çizip, oraya Sanji gibi birini koymak... tamamen çocuklara " Bakın ve böyle olmayın" demektir...

Cidden Beyazsakal'ın tayfası da ne ciddiyetsiz rezil bir tayfaydı. En küçük şey de Oyaji Oyaji diye ağlıyorlardı. Akainu gelip mızrağını tekmeliyordu "Oyaji'nin mızrağını tekmeledi" diye ağlıyordu... Bu arada bence Marco'nun üniversite diploması da yok. Güya doktor ama hemşirelerin başında durmuyordu. Ben tip okumama rağmen gider o hemşirelerin başında dururdum... Marco hem sahte doktor hem de ince bi oğlan.

Sanji'yle yarışmak yürek ister. Orada Kaido arkadaşlarının kolunu bacağını kesiyor samuray kıyımı yapıyor Sanji "ahhh Jinbe'yi benden fazla seviyo" diye sinir krizi geçiriyor.... İnanılmaz yani.
Doktorum ayağına beleş yiyip içip gezdi valla. Bi ara senin konuya marco'nun enayilerini de eklersin. Gerçi teach alayını kekleri ama ndbsbzgzv

Üye silindi 1004

Diyecek bir şey yok... tamamen özgüvensiz ve Loser biri olunca, ister istemez sağ sola çemkiriyor işte, üzülüyorum ben artık Sanji'ye...
Bir de Aslında Oda çok düşünceli bir adam... 15 yaş kitlesine hitap eden bir manga çizip, oraya Sanji gibi birini koymak... tamamen çocuklara " Bakın ve böyle olmayın" demektir...
İşte sigara içmesinin sebebi bile bu. Atıyorum 10 yaşında olsaydım ve Zoro'yla Sanji'yi görseydim..

Sarı saçlı abi

- Sigara içiyor
- Kadınlara garip garip hareketler yapıyor.
- Ağzından salyalar saçıyor.
- Sürekli sinirleniyor.
- Sürekli birilerine kızıyor.
- Kadın gibi giyinip makyaj yapıyor.
- Arkadaşını dövüyor
- Herkes kendisiyle dalga geçiyor.

Yeşil saçlı abi

- Spor yapıyor.
- Kadınlar kendisine ilgi duyuyor.
- Sakin ve dingin.
- Kimseye sinirlenmiyor.
- Barışçıl.
- Kaslı.
- Arkadaşlarını hep koruyor.
- Herkesin ağzını açık bırakıyor.

15 yaşındaki bir çocuk Zoro olmak ister.. Sanji gibi olmak isterse büyüdüğünde cinsel hayatı olmaz...

Doktorum ayağına beleş yiyip içip gezdi valla. Bi ara senin konuya marco'nun enayilerini de eklersin. Gerçi teach alayını kekleri ama ndbsbzgzv
Ortamlarda doktorum diye geziyor. Savaş alanında Ace'e doktor getirin diye bağırıyordu. :hhh::oleyo2:

Görünüşe göre Wb de gömüyormuş.
Kendini ve oğlunu mu?

İşte sigara içmesinin sebebi bile bu. Atıyorum 10 yaşında olsaydım ve Zoro'yla Sanji'yi görseydim..

Sarı saçlı abi

- Sigara içiyor
- Kadınlara garip garip hareketler yapıyor.
- Ağzından salyalar saçıyor.
- Sürekli sinirleniyor.
- Sürekli birilerine kızıyor.
- Kadın gibi giyinip makyaj yapıyor.
- Arkadaşını dövüyor
- Herkes kendisiyle dalga geçiyor.

Yeşil saçlı abi

- Spor yapıyor.
- Kadınlar kendisine ilgi duyuyor.
- Sakin ve dingin.
- Kimseye sinirlenmiyor.
- Barışçıl.
- Kaslı.
- Arkadaşlarını hep koruyor.
- Herkesin ağzını açık bırakıyor.

15 yaşındaki bir çocuk Zoro olmak ister.. Sanji gibi olmak isterse büyüdüğünde cinsel hayatı olmaz...
Daha iyi anlatılamazdı.... muhteşem özetlemişsin reyiz...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık