Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Ben Sanji, Crocodile ve Beyazsakal aşırı gömüldüğünü düşünüyordum. Gel gör ki Fujitora amcamız tamamen kaybetmiş. Fojitora inşallah şu Shichibukai sisteminin kökünü kuruturda herkesin gönlünü fetheder. Gerçi o da yetmeyecek gibi geliyor. Bir de Smoker'in güzel bir sözü var; Ben onun yetkisinde olsam yine de bunu yapamazdım diyordu Tashigi'ye! Ordaki Smoker'in sözü bile bence herşeyi açıklıyor. Niye Fujitora Ossan'in üstüne gidiyorsunuz. Kim gidiyorsa sebep belirtsin. Güç mü? Davranışı mı? Karakteri mi? Diyalog mu? Hangi konu da yoksundu. Bana göre 10 numara adam çokda sempatik biri, inşallah çok sahne de görürüz kendisini....

Son düzenleme:
Bir bağ bir köprüdür Luffy. Milyonlarca kalbi tek yürek yapan bir lider. Hepimizin kalplerini fetheden Fatih. Tüm h.haki sahiplerinin üstüne çıkacak kişi.:D İyi oldu bu bak.
Hahaha! Alemsin ya. Valla çok güldüm. Konumuz aşırı gömülen derken, aşırı yücelten oldu... :hhh::hhh::hhh:

MuzluYulafEzmesi

Doflamingo , Zoro ve Smoothie . Crocodile az bile gömülüyor daha fazla gömülmesi lazım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık