Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Formula 1 2024 Sezonu

Ee? Zikzaktan aldığı uyarı ney? Yaptığın yanlış, onu da savunuyorsun ya. Ahahaha.

Arka kanatta hiçbir hile yok. Sağ tarafın 0.2 milimetre açılmış olmasının Hamilton'a bir katkısı varsa buyur ispatınla gel. Sıralama öncesi de kontrol edilmiş kanat bir şey yokmuş. Hakem raporuna göre de hile hurda yok ama büyük oyunu her zamanki gibi görmen gözlerimi yaşartmaya devam ediyor. :)
Yahu uyarı aldı adam kendin diyorsun, normalde sağa falan geçiyor ama sağ-sol yaptı seri biçimde o yüzden uyarı aldı. ''Tehlikeli hareket'' olarak algılanmıştı yanlış hatırlamıyorsam...

Onun dışında yanlışı savunuyor muyum? Ne demişim? :S

Yahu ağır hikaye yapma şimdi. Mercedes'in ne olduğunu bilmesek derim ki bir şey yoktur. Olay ortaya çıkınca ilk önce ''Verstappen bizim kanadı bu hale getirdi'' dediler güzel bir kıvırdılar. Sonra da mekanikerlere, tamircilere suçu attılar. Sen inanıyor musun ki araçlar kontrol edilmeden yarışa sokuluyor? İnce bir çakallık yaptılar yemedi işte. Asıl sen kontrol edilmeden aracın yarışa sokulduğuna inanıyorsan gözlerini kapa ve inanmaya devam et. :D

Yahu uyarı aldı adam kendin diyorsun, normalde sağa falan geçiyor ama sağ-sol yaptı seri biçimde o yüzden uyarı aldı. ''Tehlikeli hareket'' olarak algılanmıştı yanlış hatırlamıyorsam...

Onun dışında yanlışı savunuyor muyum? Ne demişim? :S

Yahu ağır hikaye yapma şimdi. Mercedes'in ne olduğunu bilmesek derim ki bir şey yoktur. Olay ortaya çıkınca ilk önce ''Verstappen bizim kanadı bu hale getirdi'' dediler güzel bir kıvırdılar. Sonra da mekanikerlere, tamircilere suçu attılar. Sen inanıyor musun ki araçlar kontrol edilmeden yarışa sokuluyor? İnce bir çakallık yaptılar yemedi işte. Asıl sen kontrol edilmeden aracın yarışa sokulduğuna inanıyorsan gözlerini kapa ve inanmaya devam et. :D
Tamam tamam her şey Amerika'nın oyunu. Pardon İngilizlerin. :)

İlk antrenman başlıyor, şöyle İngilizce link:

Şöyle hava durumu:

Hiç alakası yok. Objektif değilsin, o kadar. Kabul de etmeyeceğin için bir önemi yok. Alonso'nun Türkiye şubesi gibisin aynı. Tam adamını seviyorsun yani. :oleyo2:
Ya Mercedes süte ''beyaz'' dese ben şüpheli yaklaşırım, gider bakarım bir şey yapmışlar mı süte diye. :D

Bunun objektiflik ile alakası yok. Az çok uzun zamandır takip edenler bilir bunların çakallıklarını. Sen zannediyorsun ki yanlışlıkla olmuştur bu, bir hata olmuştur falan. İnanıyorsan inan, fakat gelip de bunların yaptığı o kadar şeyden sonra ''objektif değilsin'' diyorsan da ben gülerim sadece buna. :D

Aynen tam adamını seviyorum. ;)

Ya Mercedes süte ''beyaz'' dese ben şüpheli yaklaşırım, gider bakarım bir şey yapmışlar mı süte diye. :D

Bunun objektiflik ile alakası yok. Az çok uzun zamandır takip edenler bilir bunların çakallıklarını. Sen zannediyorsun ki yanlışlıkla olmuştur bu, bir hata olmuştur falan. İnanıyorsan inan, fakat gelip de bunların yaptığı o kadar şeyden sonra ''objektif değilsin'' diyorsan da ben gülerim sadece buna. :D

Aynen tam adamını seviyorum. ;)
Düzgün kanatla pistin içinden geçtikleri ortada, 0.2 mm açıklığın yalnızca sağ tarafta olmasının araç hızına bir katkısının kanıtı varsa buyur göster. Hakemlerin dediğine bakıyorum bilerek yapılmış bir şey olmadığını söylüyorlar. Uzmanı da değilim. Komplo teorisi kasacak da değilim. Sen günah keçisi ilan et, her şeyde bok at, ne diyeyim. :D :D

Herkese bir Angela Cullen lazım ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık