Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Filmden Bir Sahneyle İkna Et

Bilmedigim filmlerin attığınız sahneleri hic etkiliyici gelmiyor. Daha vurucu sahneler atın da izleyeyim. :(

8 Sayfa olmuş konu atılan hiçbir film de merak uyandırmadı.Bence konuya ek olarak spoiler içermeyecek şekilde kısa bir özet de eklesin herkes sahnenin yanına daha ilgi çekici olabilir.

Son düzenleme:
8 Sayfa olmuş konu atılan hiç bir film de merak uyandırmadı.Bence konuya ek olarak spoiler içermeyecek şekilde kısa bir özet de eklesin herkes sahnenin yanına daha ilgi çekici olabilir.
Özetten ziyade replik olabilir aslında. Film ve dizilerden etkilendiğiniz replikler şeklinde bir konu açmayı düşünüyordum. Resimle beraber replik eklenirse daha ilgi çekici hale gelebilir.

8 Sayfa olmuş konu atılan hiçbir film de merak uyandırmadı.Bence konuya ek olarak spoiler içermeyecek şekilde kısa bir özet de eklesin herkes sahnenin yanına daha ilgi çekici olabilir.
Kısa kısa replikler atıyorum ama asıl amaç resimle merak uyandırmak. Attığım bütün filmler ciddi anlamda muhteşemdir ama sadece bir sahne atılınca sahnenin nasıl oluştuğunu ne gibi kararlar sonucu ortaya çıktığını bilmeden direk sahneye bakmak kimsede çok fazla merak uyandırmaz.

Kısa kısa replikler atıyorum ama asıl amaç resimle merak uyandırmak. Attığım bütün filmler ciddi anlamda muhteşemdir ama sadece bir sahne atılınca sahnenin nasıl oluştuğunu ne gibi kararlar sonucu ortaya çıktığını bilmeden direk sahneye bakmak kimsede çok fazla merak uyandırmaz.
Çok harika filmler olabilir.Belki izlesem 10 üzerinden 8-9 verebileceğim filmlerdir.Ancak senin de belirttiğin gibi önü arkası belli olmayan bir sahneden ss alıp buraya atmak çok da mantıklı değil.Bunun için dedim kısa bir özet yazsın herkes ya da en azından bir sahneden 2-3 dakikalık bir kesit paylaşsın misal Hızlı ve Öfkeli 5 ''family Scene''.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık